R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

sades76

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar 2013 clio 4 aracım var ...ben flash belleğe bu programı kurdum çalıştırdım normal olarak çalıştı..ama şöyle bir sorun oldu öncelikle flashı cıkarıp tekrar taktığımda program çalışmadı..flas üzerine takılı kaldığında ve aracı stop ettiğimde baktımki program çalışıyor player düğmesine kısa bastığımda renault simgesi ekranda görünmeden direk ekran geliyordu ve aracı mesela bir gün sonra çalıştıracaksınız flash media üzerine takılı zaten takılı kalmadığında tekrar takıpta çalıştırmak isterseniz flash bellekteki program çalışmıyordu ve araç saatine baktığınızda aracın saati değişmiş oluyordu saat 23:00 sabah geliyorsun çalıştırdığında saat 9 :00 göstermesi gerekirken saat 12:00 gösteriyordu...ve bu durum sanki kontak kapalı kaldığında bu program akuden çalışmaya devam ederek aracın akusunu yiyormuş gibiydi ...bu program varken bir gün bir baktımki aracın arıza ışıkları yandı..esp-abs-vs kontrol ettirin uyarısı ...servise çektiğimde abi arabanın akusu zayıflamıs dedi ve hataları sildi ve ..bende bu programı kaldırdım..ve bir dahada böyle bir sorunla karşılasmadım nerdeyse 3 -4 ay oldu ....şimdi size sorum bu programı kurup çalıştıranlar .için böyle bir şeyle karşılaşan oldumu ?...saatte herhangi bir değiklik oluyormuydu aracın saatini etkiliyormuydu..,flash programı çalıştırsanızda çalıştırmasanızda sürekli üzerinde takılımı oluyordu,,flashı çıkarıp bir gün sonra tekrar
taktığınızda program çalışıyormuydu.. vs..sorun yaşayanlar .yazarsanız memnun olacağım ..

emrebalkan45

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sürüm 6.0.4 yazıyor bu sistem uygulanabilir mi

quartal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar konyadan media skini yükleyebilen varmı ben yükleyemedim bırde sıstem surumu. 4.3 tü gecenlerde aracı calıstırdım yükleme yaptı 4.0,6 ya cıktı yükleme yapabılen varsa bı yardımcı olurmu rica etsem özelden bı sekılde ulasırsa yada nasıl olursa ulasabılırmı

Merhaba media nav'ın en güncel sürümü kaç acaba? Ben de 4.0.6 var. Daha yenisini yükleyebilir miyim? Aracım, Renault Clio 0.9 2014 model.

KomutanX

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler

Teşekkürler Gardaşım Eline Emeğine Sağlık.Sizin Gibi Güzel İnsanları Seviyorum....

Sing_a_song

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar 2013 clio 4 aracım var ...ben flash belleğe bu programı kurdum çalıştırdım normal olarak çalıştı..ama şöyle bir sorun oldu öncelikle flashı cıkarıp tekrar taktığımda program çalışmadı..flas üzerine takılı kaldığında ve aracı stop ettiğimde baktımki program çalışıyor player düğmesine kısa bastığımda renault simgesi ekranda görünmeden direk ekran geliyordu ve aracı mesela bir gün sonra çalıştıracaksınız flash media üzerine takılı zaten takılı kalmadığında tekrar takıpta çalıştırmak isterseniz flash bellekteki program çalışmıyordu ve araç saatine baktığınızda aracın saati değişmiş oluyordu saat 23:00 sabah geliyorsun çalıştırdığında saat 9 :00 göstermesi gerekirken saat 12:00 gösteriyordu...ve bu durum sanki kontak kapalı kaldığında bu program akuden çalışmaya devam ederek aracın akusunu yiyormuş gibiydi ...bu program varken bir gün bir baktımki aracın arıza ışıkları yandı..esp-abs-vs kontrol ettirin uyarısı ...servise çektiğimde abi arabanın akusu zayıflamıs dedi ve hataları sildi ve ..bende bu programı kaldırdım..ve bir dahada böyle bir sorunla karşılasmadım nerdeyse 3 -4 ay oldu ....şimdi size sorum bu programı kurup çalıştıranlar .için böyle bir şeyle karşılaşan oldumu ?...saatte herhangi bir değiklik oluyormuydu aracın saatini etkiliyormuydu..,flash programı çalıştırsanızda çalıştırmasanızda sürekli üzerinde takılımı oluyordu,,flashı çıkarıp bir gün sonra tekrar
taktığınızda program çalışıyormuydu.. vs..sorun yaşayanlar .yazarsanız memnun olacağım ..

Merhaba,

Sizinkine benzer şöyle bir sorunla karşılaşmıştım. Arabayı almadan önce zaten konuyu takip ediyordum. Aracı aldığımın ertesi gecesi gitti flash bellekle yazılımı güncellemeyi denedim.(Konu başındaki adımları tek tek uygulamamıştım. Hangi yazılımdı bilmiyorum versiyon yükseltmeye çalışmıştım veya navigasyonu güncellemeye çalışmıştım).

Gece saat 01:30 bayram haftası... birkaç denemeden sonra MediaNav kilitlendi. Kontağı kapatıyorum açıyorum öyle saat ekranında donup kalıyor. Göz göre göre aküyü bitirecek.

Aküden, sigortadan falan da anlamam. Sigorta kutusunu açtım, hiç bi şey anlamıyorum. (kitapçıkla birebir aynı değil gibiydi).

Üşenmedim gittim oto elektrikçi arıyorum. En azından sigortasını söküp takar veya akünün kutup başlarını çıkarır falan diye. Hem gece saat geç diye, hem de bayram olduğu için hiç bir oto elektrikçi açık değil.

Geldim evin önüne kara kara düşünüyorum. (Tek tedirgin olduğum akünün bitmesi değil, sonuçta elektrik, ne olacağı belli olmaz.) Bir de ilk günden arabayı yalan ettik stresi var tabii.

Neyse sigorta kutusunu tekrar açtım. Kitapçığa bakarak sigortaları söküp bakıyorum. Bir söktüm abs ışığı yandı, başka birini söktüm başka bir şeyin ışığı yandı. 4-5. denemede doğrusunu buldum ve Medianav kapandı.

Sonrasında flash belleği takmadan Medianav ı açtığımda sorun olmadı.

Ertesi gün konu başındaki dosyaları flasha attım ve o gün bugündür flash bellek hep takılı ve hiç bir problem yaşamadım. Arada flash belleği çıkarıp mp3 atıyorum falan, sonra araca tekrar takıyorum hiç bir sorun olmuyor.

Sizinki de benzer bir sorun olmuş olabilir. (aracım 2013 1.5 dci start&stop clio4 icon)

Edit: Bir kez aracın bakım uyarısı gelmişti, onu da forumdaki çözümle halletmiştim. Onun dışında nadiren, araca bindiğim anda ışıkların yanıp sönmesini beklemeden kontağı çalıştırdığımda ikaz ışığı yanmıştı veya auto stop özelliği çalışmamıştı. Aracı durdurup, tekrar düzgünce çalıştırınca o da gitmişti.

Tüm detayları yazma sebebim, belki siz de versiyonla flash bellekle falan uğraşırken sürekli hızlı hızlı aracı çalıştırmış olabilirsiniz, ışıklar uyarılar o yüzden çıkmış olabilir.

Son düzenleme:

ClioColick

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar ben geçen hafta 2017 clio 1.2 turbo icon aldım , video oynatıcı diye birşey çıkıyor ama attığım videoları açamadım. Orjinali dışında da herhangi bir yazılım yüklemedim. Forumda yazılanların çoğuna baktım ama 2017 model de işler farklı mı nasıl olacak yardımcı olur musunuz ??

Ercan2875

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar 2015 icon aracimda bende video izlemek istiyorum fakat bilgisayar islerinden hic anlamam bana konu hakkinda izmirde yardimci olabilecek biri varsa destek alabilirim ucreti mukabilinde bana ercan2875@gmail.com dam mail atabilirsiniz

CyBeRMeMoLi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu Konuda Halen sıkıntı yaşayan var ise bana ulaşsın Yardımcı olayım.....

Son düzenleme:

trabzonlu61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4.0.3 ile 4.0.6 yazılımları arasındaki fark nedir?