R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

AFACAN55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok sağolun üstadlarım sayenizde oldu or_by sana ayrı teşekkür borçluyum haklısın :bravo

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok sağolun üstadlarım sayenizde oldu or_by sana ayrı teşekkür borçluyum haklısın :bravo

ne demek rica ederiz 350 tl isteyen açgözlülere ne kadar az adam kaptırırsak o kadar iyi.bir kaç foto koyabilme imkanın varsa çok iyi olur. yeni paketi indirdiysen igo 8 igo birdru yeni ses dosyası navigasyonun hakkında yorumlarını merakla bekliyoruz:D

serdar18

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok güzel bir çalışma elinize sağlık videoları açarken biraz kasıo küçüldüp attım sorun olmadı ..

AFACAN55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar tekrar merhaba.
Öncelikle medi@skin olayını ve video çalıştırma işini hallettim forumdaki arkadaşlar sağolsunlar hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.

LÜTFEN VIDEOYU HD İZLEYELİM

BELKİ YARDIMIM DOKUNUR
EN KALİTELİ VE FPS DÜŞÜRMEDEN (DONMA YAPMADAN) OYNATAN VİDEO FORMATINI DENEDİM VE BULDUM.

ÖNCELİKLE http://www.gezginler.net/indir/atube-catcher.html Linkinden aTube Catcher programımızı indiriyoruz. Ve kurulumunu yapıyoruz.

DAHA SONRA www.youtube.com sitesinden indireceğimiz videonun linkini kopyalayıp programda URL del Video yazan kısmına yapıştırıyoruz.

SONRA Altında Output profile yazan bölümden AVI DivX MPEG4 yazan video formatını seçiyoruz.

DOWNLOAD a tıklayıp indiriyoruz. bu sırada bize videonun hangi formata çevireleceği hakkında küçük bir ekran çıkacak oradan seçmemiz gerekecek olan formatı ben resim dosyası olarak koydum.

bgbQBd.jpgJ72dDo.jpg

Ekli dosyalar

• bgbQBd.jpg
    bgbQBd.jpg
    89.9 KB · Görüntüleme: 0
Son düzenleme:

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eline sağlık teşekkürler paylaşımın için

oguzhandiner

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim rnav surumu eskı onu ıyıleştırme yapmak ıstıyporum ardından da medi@skin yuklemesını nasıl yaparım yardımcı olursanız cok sevınırım bole işlerden cok fazla anlamıyorum ayrıntılı olarak lutfen ?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
benim rnav surumu eskı onu ıyıleştırme yapmak ıstıyporum ardından da medi@skin yuklemesını nasıl yaparım yardımcı olursanız cok sevınırım bole işlerden cok fazla anlamıyorum ayrıntılı olarak lutfen ?
Forumdaki medi@skın dosyasını yüklerken sürümde otomatik olarak güncelleniyor...

oguzhandiner

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4.0.3 e yukselttım surumu mustafa abi özeldende sanamesaj attım
simdi nasıl bi yol izlemem lazım

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4.0.3 e yukselttım surumu mustafa abi özeldende sanamesaj attım
simdi nasıl bi yol izlemem lazım

3- FAT32 olarak formatlanmış bir usb nin kök dizinine ilgili dosyaları çıkartın. USB de en üst seviye olmalı dosyalar.

4- USB yi RNav a takın.

5- Motoru çalıştırın ve sistem açıldığında zaten size güncelleme yapayım mı diye soracak ve kabul edin güncellemeyi.

6- Güncelleme yaparken gösterge dolduktan sonra cihaz önce yeniden başlayacak ve tekrar güncelleme göstergesi dolmaya başlayacak bu sefer
tamamlandıktan sonra güncelleme bitmiş olacak.

7- Tekrar yeniden başladığında güncellemeye ilk kez başlıyormuş gibi size soracak ancak bu sefer kabul etmek yerine sol alttaki sol ok (<-) ile gösterilen geri tuşuna basıp çıkacaksınız.

Bu aşamada media skin kurulmuş olacak ve çalıştırmak işçin üstte kırmızı nokta şeklindeki düğmeye basabilirsiniz.

8- USB yi çıkarıp içindeki update.lgu dosyasını silerseniz her açılışta size tekrar tekrar güncelleme sorusu gelmez ayrıca mediaskini kullanmak için ilgili usbnin takılı olması gerekmektedir.