radyatör suyu eksiltme

ahmet27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.5 dci

GT-I9070 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmet27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar su eksiltme kesildi gibi. eski kalorifer peteğine giren hortumun ucu bağlantı yeri kelepçesi klipsi gibi. el ile kolayca çıkıyor. bende ucundan hortumun başladığı yerden kesip çelik kelepçe ile bağladım. oradan kaçırma kesildi zannederim bu gün deneme yaptım. oradan kaçırmıyor. antifirizde koyunca inş kaçırmaz. bu gün yine suyunu boşaltıp öyle bıraktım arabayı. yarın içine su doldurup boşaltıcam. içi temizlensin. sonra opetin antifirizini aldım. onuda koyup kapatıcam inş sorunum çözülmüştür.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim. radyatör tıkayıcı kullanan varmı acaba? önerenler var. acaba kullansam araçta tıkanmaması gereken yerleri tıkarmı acaba zararı olurmu motora?

Sakın yapma o hatayı ben yaptım sonrada temizleyene kadar canım çıktı alakasız yerleri tıkıyor sonra :pislik

ahmet27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sakın yapma o hatayı ben yaptım sonrada temizleyene kadar canım çıktı alakasız yerleri tıkıyor sonra :pislik
Yapmaya :) bu gun sord satici gayet övdü. Tabi ki en sagliklisi arizayi kökten cozmek ama kalorifer petegide kolay sokulecek birsey deil diyr sordum :) ins sorunum çözülmusturde gerek kalmaz :)

GT-I9070 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi