Renault 11 Rainbow yorumlarmısınız

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
ABİ değişeni var bunun 5500 den fazla etmez :D ben vereyim arkadaşa değişeni yok orjinal %90 motor var arabada tesisatıda var anfi bufur felan 7000 tl den :D

Arkadaş forumdan yorumlarımızı ona göre yapalım ayıp olmasın;)

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadir istersen araca ben bir bakarım ama pek anlamam. Sen bana dikkat etmem gereken şeyleri vs. söylersen gidip aracı bir görebilirim. Fakat cuma gününe sarkabilir. Bugünden geçti, yarın ablam gelecek trabzona gidecez havaalanına. Cumaya kadar bekleyebilirsen bakabilirim araca dediğim gibi, şuna şuna bak dersin elimden geldiğince dikkat ederim.

bthn00

Batuhan Arallı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
-ÇOk güzel araç ama bu flashı öneririm yakın tanıdık bi abimin flashı paraya sıkışmış orj 160 binde 6.950 istiyor çok temiz araba gidip canlı canlı gördüm 2006 gümrük çıkışlı bence hem modifiyeli hemde km'siyle oynanmaış hemde orjinal kaçırma derim abi masrafsız araba sonuçta

Renault R 11 Flash 1991 Model 6.950 TL Sahibinden satılık ikinci el Bej renk - 129748898

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rainbow lar çok yakıyor diyorlar Kadir ama bu araçta düzgün görünüyor,1.4 bulsan süper olurdu...

Ben uzun yolda kullanacam Abi , 40 gidiş 40 geliş 80 km . Bölünmüş düz yolda gidip gelecem .
1.4 motorları 100 km/h hıza 3500 devirde ulaşıyor , bu 3000 devirde .
Kasa hafif motor büyük bence gaz pedalına düzgün basıldığında yakıtı çok uygun seviyeye düşecektir .
1.4 buldum bi kaç tane ama onlarda 88 model , 88 modellerine deli fiyatlar çekiyorlar .
​Kardeşim bence kaçırma araç güzel görünüyor.:eyv
Adam motoruna kefilim diyor , maşpiyellerden biraz bahsetti , acaba fotoğraflarda durduğu gibi güzel durmuyor mu :(
araç sahibinin göz nuruymuş belli :) 1600 atmosferik araç günümüz şartlarında aşşağı yukarı 40 kuruş yakar.Eğerki ben zaten çok gezmiyorum diyorsan kaçırma al araç gerçekten güzel.
1.6 Megane II var bizde 2.39 dan LPG alıyorum 25 kuruş yakıyor şehir içi .
Karbüratörlüde düzgün ayarlarla megane ıı den az yakacak umuduyla alacam .
Karbüratörlü motorlar da biraz bilgim var bakalım :)
sağ çamurluk deişmiş .. ben flash kullanıcısı olarak o paraya flash s alırım yani. ama araba fena değil.
çok yakar diyorsan fazla bi fark yok 1.6 ,1.7 :D 1.4 bulursan o bunlardan az yakar
Bence 1.4 ile 1.6 motorun pek farkı yok . Bu arada sağ ön çamurluk değişik :)
Flash alamam flashların karbüratörü motoru biraz daha farklı .Trigeri var .
Renault R 11 Flash 1992 Model 7.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Füme renk - 131565229

Alalım sana şunu pazarlıkla sende kurtul bizde
:aytuğBu makina üzebilir seni gibi geldi banaıslık
Bilemiyorum abi , LPG si yeni , motoruna kefilim diyor yağ yakma üfleme yok diyor .
Bende kendi taktiklerimden şöyle güzel bir LPG ayarı , 4 buji ve kablosu , tevzi makarası ve kendime özel lpg parçaları ile baya iyi bir araba yapmayı düşünüyorum .
Son aşamada flash s janları ile takas yapıp binecem .
ABİ değişeni var bunun 5500 den fazla etmez :D ben vereyim arkadaşa değişeni yok orjinal %90 motor var arabada tesisatıda var anfi bufur felan 7000 tl den :D
Hayırlı satışlar olsun size....
Kadir istersen araca ben bir bakarım ama pek anlamam. Sen bana dikkat etmem gereken şeyleri vs. söylersen gidip aracı bir görebilirim. Fakat cuma gününe sarkabilir. Bugünden geçti, yarın ablam gelecek trabzona gidecez havaalanına. Cumaya kadar bekleyebilirsen bakabilirim araca dediğim gibi, şuna şuna bak dersin elimden geldiğince dikkat ederim.
Teşekkür ederim özel mesaj yoluyla iletişime geçtim :)
-ÇOk güzel araç ama bu flashı öneririm yakın tanıdık bi abimin flashı paraya sıkışmış orj 160 binde 6.950 istiyor çok temiz araba gidip canlı canlı gördüm 2006 gümrük çıkışlı bence hem modifiyeli hemde km'siyle oynanmaış hemde orjinal kaçırma derim abi masrafsız araba sonuçta

Renault R 11 Flash 1991 Model 6.950 TL Sahibinden satılık ikinci el Bej renk - 129748898
Bana modifiyesiz lazım kardeşim.

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Adam motoruna kefilim diyor , maşpiyellerden biraz bahsetti , acaba fotoğraflarda durduğu gibi güzel durmuyor mu :(
Kardeşim tabi fotolara bakıp aldanmamak lazım gidip görme imkanın varsa gör derim.Bişey kaybetmezsin.50-100 lira harcarsın belki ama tecrüben olur alım konusunda.:eyv

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim tabi fotolara bakıp aldanmamak lazım gidip görme imkanın varsa gör derim.Bişey kaybetmezsin.50-100 lira harcarsın belki ama tecrüben olur alım konusunda.:eyv
Valla piyasada ki arabalara göre gayet güzel duruyor .

ALoNso

Ferzan AKIN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Değişeni var derken taklaya gelmiş gibi söyledin he!

bthn00

Batuhan Arallı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ferzan abi bitanedir :D :D