Renault 11 Rainbow yorumlarmısınız

ALoNso

Ferzan AKIN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim. :)

saklama421

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaş forumdan yorumlarımızı ona göre yapalım ayıp olmasın;)

Kerem Abi .biliyorum formdan oldugunu abi ayıp ediyosunuz ne alaka ala ala :D değişeni olmayan orjinal bi araba alsa daha iyi olur yani.
benim araba mevzusuda arkadasla aramızda tam 800 km var Laf olsun diye arabam satılık değil saten ....!

Değişeni var derken taklaya gelmiş gibi söyledin he! bunu yazan arkadaşta düzgün bi usulle sorsa güzel cevaplarız bizim konya orjinal bi araba ile değişeni olan araba arasında 1500 tl fark oynuyor takla ile ne alaka şimdi..

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Kerem Abi .biliyorum formdan oldugunu abi ayıp ediyosunuz ne alaka ala ala :D değişeni olmayan orjinal bi araba alsa daha iyi olur yani.
benim araba mevzusuda arkadasla aramızda tam 800 km var Laf olsun diye arabam satılık değil saten ....!

Değişeni var derken taklaya gelmiş gibi söyledin he! bunu yazan arkadaşta düzgün bi usulle sorsa güzel cevaplarız bizim konya orjinal bi araba ile değişeni olan araba arasında 1500 tl fark oynuyor takla ile ne alaka şimdi..

Değerli kardeşim seninle ne ilgisi var yawheheanlayan değerli kardeşimiz anladı zaten olayda senlik birşey yokki:cool:ramazan münasebeti ile alınganlık katsayımız artıyor herhalde bir daha iftardan önce girmeyecem valla forumahehe

saklama421

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bi kusurumuz olduysa affola ne biliyim bana yüklenilmiş gibi geldi heralde oruçdan olsa gerekhehe.gif
Değerli kardeşim seninle ne ilgisi var yawheheanlayan değerli kardeşimiz anladı zaten olayda senlik birşey yokki:cool:ramazan münasebeti ile alınganlık katsayımız artıyor herhalde bir daha iftardan önce girmeyecem valla forumahehe

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Bi kusurumuz olduysa affola ne biliyim bana yüklenilmiş gibi geldi heralde oruçdan olsa gerekhehe

Olmadıydı ama artık mecbur bulacaz bir şeyler madem bu kadar ısrar ettin :aytuğ:aytuğ:aytuğ

ALoNso

Ferzan AKIN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Ben sana farklı bi usul ile soru mu sordum? Veya sana soru mu sordum? Düzgün cevaplarız demişsin?
Arabada sadece bir kapı sacı değişmiş. Sen değişen var derken çok önemli bir parça değişmiş gibi dedin onu diyorum.
Araba satılsın alınsın diye yazmıyorum. Satılmazsa binilir sıkıntı değil.