Renault a attığım mail

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar malum clio 4 lerin ilk gelenlerinde arka camlar manuel gelmişti ve bizde o alanlardanız.bende bu durumla ilgili renault a mail attım onlarda benden şase plaka ve hangi bayiden aldıgımı istemişler.ben şimdi bu bilgileri versem ne değişecek vermesem ne değişecek? benim beklediğim şey ilk partilerin neden manuel üretildiği ve maalesef bununla ilgili bir açıklama yok. ailecek 14 yıldır renault kullanıyoruz ama bu olay biraz prestijini sarstı gözümüzde renaultun.ha çok önemli mi arka camlar manuel otomatik değil ama aynı paraya yeni gelen araclarda otomatik iken bize niye manuel verdiler orasının cevabını almak istemiştim reno dan.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Sen istedikleri bilgileri gönder kardeşim,bakarsın bir güzellik yaparlar...

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi bu seferde bayinin başı derde girmesin? bayi çok samimi bir abimiz de ondan çekindim.

qqyyxx

Murat Çukur,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bayinin otomatik cam motorunu sökecek hali yok ya fabrika ne göndermişse onu satmıştır. bayiye bi şey olmaz

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bayide sorun olacağını zannetmiyorum.Sonuçta aldığınız aracı silah zoruyla satmadılar size.Siz görerek beğenerek aldınız.Mustafa abininde dediği gibi belki,bir ihtimal güzellik yapabilirler ama bunun fiyata yansıcayağını düşünüyorum:)

Selo61

Selim--TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Normalde arka camlar manuel olacak satılacakmış clio 4 ama Türk insanının baskısı yüzünden 4 cam otomatik sisteme geçmişler.Bayinin bana söylemesi bu,araç suya,denize düşer veya vb. bir olayla karşılaştığında araçtaki elektirik sistemi kople duruyor,tek çıkış yerinin arkadaki manuel camlar olduğunu söyledi.Bu sözleri duyduktan sonra sonra hak verdim adamlara.BMW nin avrupadaki çoğu arabasının arka camları manuelmiş.Türkeye ye gelen modellerde varmış 4 cam otomatik.Düşününce gerçekten olumlu geliyor insana.

memo_16

Bilgi Girilmemiş
bizim insanımız rahata lükse düşkün, güvenliği kim takar :D bencede sizden istedikleri bi bilgileri bi gönderin Renaulta, onlar bi çaresini bulurlar yaparlar bi güzellik :eyv

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Birsey Olacagini Sanmam Ama Madem Basladin Vet Bilgileri Bitir Neticeyi Bizle Paylas

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vala öğlen yolladım sonra ses seda çıkmadı bi daha . Bende bi sey çıkacağını sanmıyorum da bakalım artık

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vala öğlen yolladım sonra ses seda çıkmadı bi daha . Bende bi sey çıkacağını sanmıyorum da bakalım artık

Yılların kurumsal koca fabrikası, tahminen cevap vermek yerine saşe bilgisini alıp üretim bandını, zamanını, hangi donanımla üretileceği gibi bilgilere ulaşmak için istemişlerdir. Kısaca destekli cevap hazırlıyacaklar.:D Bişe çıkacağını farzetmiyorum, neyse oltayı salladın denize çıkarsa bi balık, kar sayarsın.:D:D