Renault a attığım mail

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gökhan kardeşim şaka bir yana da hakikaten sinir bozucu bir durum.. hani 2013 te şubat mart gibi bu araçlar gelse anlardım. önemsemezdim ama aynı ay içinde bize manuel başkalarına elektrikli satmak bizi enayi yerine koymaktır. bir de en full dizelini aldım.. Hakkımı helal etmiyorum ben de..

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gökhan kardeşim şaka bir yana da hakikaten sinir bozucu bir durum.. hani 2013 te şubat mart gibi bu araçlar gelse anlardım. önemsemezdim ama aynı ay içinde bize manuel başkalarına elektrikli satmak bizi enayi yerine koymaktır. bir de en full dizelini aldım.. Hakkımı helal etmiyorum ben de..

abi işte benim de takıldıgım yer orası yoksa niye o 4 cam otomatik bende 2 falan onun derdinde değilim ama aynı ay aynı hafta içinde biri manuel biri otomatik sürpriz yumurta gibi arac satısı mı olur takıldıgım yer orası. bakalım reno ne diyecek buna.

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben de attım bir mail.. aracı bana satan arkadaşa da tesüflerimi ileten bir mail attım. ısrarla sormuştum çünkü kasım ayı ortasından sonra elektrikli camlar gelecekmiş diye.. yok onların teslimi şubat mart ı bulur demişti bana o zaman gelse eyvallah derdim adam bana söyledi derdim ama bu aracı görünce anladım ki yalanmış.. aracı satmak için sanırım.. yakışmadı yaptıkları.

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben de attım bir mail.. aracı bana satan arkadaşa da tesüflerimi ileten bir mail attım. ısrarla sormuştum çünkü kasım ayı ortasından sonra elektrikli camlar gelecekmiş diye.. yok onların teslimi şubat mart ı bulur demişti bana o zaman gelse eyvallah derdim adam bana söyledi derdim ama bu aracı görünce anladım ki yalanmış.. aracı satmak için sanırım.. yakışmadı yaptıkları.

aman nazar falan değmesin araclarımıza bunlardan sonra abi:) ya bu nasıl bir üretim anlayısı nasıl bir fabrika bayi koordinasyon kopuklugudur anlamadım gitti. bari yılbasını bekleseydin be reno yakısmadı bu hareket sana . nese olan olmus artık yapcak bi şey yok. sana ne dedi abi reno ve aldıgın bayideki eleman cvp attılar mı?

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok şimdi yazdım. hem renault a şikayet bildirdim hem de arkadaşın renault mail adresine attım.. ben manuel arka cam alacağımı bilerek aldım.. ama elektrikli camların da şubat mart gibi geleceğini söyledikleri için aldım.. aynı ay içinde elektrikli araç satışı yapacaklarını bilemediğim için aldım :) ne zaman okurlar okurlarda bana yanıt verirler mi bilmiyorum.. ha yalan yok arkadaş çok ilgilendi benimle belki onunda bilgisi dışında gerçekleşti bir şeyler bilemiyorum günahını almıyım..

Son düzenleme:

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben mail attıktan sonra mı attın sende :) :) bizde de bayi şansına dedi o da tam bilmiyordu olayı onun bir günahı yok çünkü genel müdürlük dogru düzgün bilgi vermemis ki adamlara. halbuki koordinasyon kopuklugu olmasa bunlar yasanmazdı. ya bastan manuel yap devam et ya da otomatik olarak çıkarmaya basla. otomatik alan arkadaslara da lafım yok aracları hayırlı ugurlu olsun. kazasız belasız binsinler. onlara da sürpriz olmustur zaten otomatik olması da. bakalım renault nasıl kıvıracak bende plaka ve şase no istediler abi bakalım yarın dönecekler mi bana

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tabi ki elektrikli cam alan arkadaşlar yanlış anlamasın bizi.. Kazasız belasız kullansınlar araçlarını.. Bizim derdimiz başka okuyanlar anlamıştır zaten :) plaka ve şase no yu bildirmedim geri dönerlerse ararlarsa bildiririm telefonda olur biter. ama hiç bir şey yapacaklarını sanmıyorum.. neyse bilsinler en azından attığımız maillerden. herkeste okusun bilsin.. ne diyim :)

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tabi ki elektrikli cam alan arkadaşlar yanlış anlamasın bizi.. Kazasız belasız kullansınlar araçlarını.. Bizim derdimiz başka okuyanlar anlamıştır zaten :) plaka ve şase no yu bildirmedim geri dönerlerse ararlarsa bildiririm telefonda olur biter. ama hiç bir şey yapacaklarını sanmıyorum.. neyse bilsinler en azından attığımız maillerden. herkeste okusun bilsin.. ne diyim :)

belki tatlı falan yollarlar hayırlı olsun diye ya da bi depo benzin :D ya da kaale bile almazlar bilmiyorum artık olacagına varır olay biz gerekeni yaptık sonucu burda sende paylasırsan abi karsılastırırız eğer bir sonuc alabilirsen.

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sonuç alacağımı sanmıyorum ama paylaşırız elbet :)

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
neyse ben yatıyorum artık. herkese Allah rahatlık versin..