Renault a attığım mail

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
olayı başka bir boyuta taşayayım,bize kangooyu satarken kimse ticari geçiyor diye bahsetmemişti,hususi diye aldık :D Muayene ve hız sınırlarından haberimiz olunca iş işten geçmişti :) Yani kücük şeylere kafayı takmayın ;)

benim bi beklentim yok artık zaten bi şey de olacagını sanmam ama gene de denize attık bi olta ya bos cekeriz ya da bi şeyler tutarız belki :D

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renoya attıgım mail ve müşteri hizmetlerinden aldıgım cevaptan sonra aksam üzeri diğer hattımdan bi numara aradı ve actım bana renaulttan aradıgını ve durumdan haberi oldugunu söyleyen bir adam çıktı uzun uzun bana anlattı dedi otomotiv sektöründe böyle şeyler oluyor ben sizi anlıyorum falan dedi anlayacagınız beklenilen cümleler sonra da kapattı telefonu. ancak benim anlamadıgım olay ise beni gündüz arayan bayan diğer hattımdan yani ilk verdiğim numaradan aradı ve 1 hafta gibi bir süreden bahsetti ve aksam arayan adamın da sanırım olaydan haberi yok şimdi bana buldukları çözüm bu mu yoksa 1 hafta beklemem mi lazım net sonuc için sizce?

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
renoya attıgım mail ve müşteri hizmetlerinden aldıgım cevaptan sonra aksam üzeri diğer hattımdan bi numara aradı ve actım bana renaulttan aradıgını ve durumdan haberi oldugunu söyleyen bir adam çıktı uzun uzun bana anlattı dedi otomotiv sektöründe böyle şeyler oluyor ben sizi anlıyorum falan dedi anlayacagınız beklenilen cümleler sonra da kapattı telefonu. ancak benim anlamadıgım olay ise beni gündüz arayan bayan diğer hattımdan yani ilk verdiğim numaradan aradı ve 1 hafta gibi bir süreden bahsetti ve aksam arayan adamın da sanırım olaydan haberi yok şimdi bana buldukları çözüm bu mu yoksa 1 hafta beklemem mi lazım net sonuc için sizce?

E tamamdır işte:aytuğ4 manuel kalıyor o bayanlada 1 haftaya kadar buluşuyorsunuzheheBence böyle sürüncemede kalmayın yarın açın telefonu neyse öğrenin derim:eyv

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
E tamamdır işte:aytuğ4 manuel kalıyor o bayanlada 1 haftaya kadar buluşuyorsunuzheheBence böyle sürüncemede kalmayın yarın açın telefonu neyse öğrenin derim:eyv

abi olay cok karıstı ya bi de tam dersane için giyinmiş çıkıyordum evden küt aradı adam tam konusamadım soramadım her şeyi derken adam kapattı telefonu da tam sonuclansa bi şu olay ii olacak.

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
abi olay cok karıstı ya bi de tam dersane için giyinmiş çıkıyordum evden küt aradı adam tam konusamadım soramadım her şeyi derken adam kapattı telefonu da tam sonuclansa bi şu olay ii olacak.

Karşmış olduğunu görüyorum arayan numaralara geri dönüş yapın ve sabitleyin netleştirin kafada soru işareti kalmasın demek istemiştim bende:cool:

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Karşmış olduğunu görüyorum arayan numaralara geri dönüş yapın ve sabitleyin netleştirin kafada soru işareti kalmasın demek istemiştim bende:cool:
şimdi renoya bi mail daha yolladım onlar arar nasılsa beni tam olarak ne nedir bir öğreneyim de bitsin bu olay artık olan olmus .

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
şimdi renoya bi mail daha yolladım onlar arar nasılsa beni tam olarak ne nedir bir öğreneyim de bitsin bu olay artık olan olmus .

​''artık olan olmuş'' sözlerinde bir pişmanlık yada ah keşke bekleseydimmi var???

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kafaya takılacak bir şey yok bence :)
Sizde 1 hafta önceden clio 4 kullanmaya başladınız bunun rahatlığını yaşayın :p :)
Bizimkiler otomatikte ne oluyor hiç kullanmıyoruz bile :)

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sn. Gökhan Gümüş,

29.11.2012 tarihinde iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin çalışmalarımız devam etmektedir.
Attığınız bu mesaja istinaden ilgili birimlerimize yeniden bilgi geçilmiştir; konuyla ilgili incelemeler tamamlandığında tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Kimden: renault@mais.com.tr [renault@mais.com.tr]

bakalım reno bi şeyler yapacak heralde çok talep oldu sanıyorum bu durumla ilgili. olayı takipteyim.