EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ARABANIZI TESLİM ALMADAN ÖNCE İSTERSENİZ ÖZELLİKLERİNE BİR BAKIN YAKINDAN TANIYIN

Arkadaşlar Çoğu Kez İnternette Aranan CLİO 4 Kullanma Kılavuzunu Ben Kendi İmkanlarımla Resimleyerek Sizlere Sunmak İstedim Biraz Zahmetli Oldu Resimler 5 Aşamadan Geçti Filigran(Yazı) Ekleme, Kontrast,Keskinlik,Otomatik Düzeltme(Programın Kendi Özel Ayarı) ve Kırpma 110 Resimi Bu Şekilde Hazır Hale Getirdim ee Tabi Okadar Resmi Tek Bir Konuya Sığdıramazdım ve Son İşlem Olan PDF Dosyasına Dönüştürdüm Tüm Resimleri Toplayarak Her Ne Kadar Orjinali Gibi Olmasada. Sonuç Olarak Büyük Bir Boyut Çıktı ve Sizlere Bu Kılavuzu Sunuyorum Kılavuzdan Önemli Kısımları Seçip Ayırdım Hepsini Koymadım Malumunuz ki Aracınızı Teslim Alınca Size O Kılavuz Gelecektir ama Teslim Almaya Kadar ki Sürede Bu Kılavuz Size Bilgi Amaçlı Olacaktır.

KONU GÜNCELLENDİ-2015-KASIM
-------TÜM SAYFALAR EKLİ----
lmR_l8nrcFpTPSJOwyVYgn14Vkov3Cjd2qo42lvZKcynTP8xRRzayBd9us6fi8hpIdVHx7gZT5CwZrC1KAbd_w%3D%3D

AĞUSTOS2015-Yeni Güncelleme ve İçerik Eklenmesiyle Birlikte Kalite -1- Tık Daha Artırıldı Tabi Kalite Artınca Dosyanın Boyutuda Arttı O Yüzden İki Çeşit Farklı Şekilde Sunuyorum Kota Dostu Kamera Çekimi ve Tarayıcı Kalitesinde Okunabilirliği Yüksek Kotam Sınırsız Diyenlere(Abartılcak Kadar Yüksek Değil Tabiki)
Şunu Belirtmek İsterim ki Her İki Linkte ki Kılavuzlarda Kısıtlamalar Mevcuttur Gerek Sayfa, Gerekse Kopyalama Zaten Yukarıda da Belirttiğim Gibi Araçlarınızı Alınca Sahip Olacaksınız Orjinaline Bu Konu Sadece Ön Bilgilendirme Adınadır.
Hangisini İndireceğinize Karar Verdiyseniz
İNDİR Butonuna Tıklamanız Yeterli

Kalitesi Yüksek - Sınırsız Kotalılar İçin

140 MB
https://yadi.sk/d/ppAu3BCMdURdY

Kalitesi Düşük - Kota Dostu

72 MB
https://yadi.sk/d/tekORDkIdSdah

.:: KONU GÜNCELLENDİ ::.

La6qi18Z8LwgnZdsAr1qy1GwCwo.gif

hakanozbil ve *USTA Abi'ye Saygılar Destekleri İçin Teşekkür Ederim.

19ed21.gif

Resimlerin Üzerinde Kullandığım Logomuz ve Filigran(
Www.RenaultFanClub.Com) Emek Hırsızlığına Karşı Bir Önlemdir.

Son düzenleme:

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
63. sayfada anlatılan silecek hızı ayarlarında benim aracımda otomatik modu yok ama hız ayarı var ve anladığım kadarıyla fonksiyonsuz... duraklayıp silen modda yani 2. modda o içteki dönen yerden hız ayarını değiştirebilen varmıdır??

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
emeğine sağlık dostum hiç değilse araç gelmeden biraz daha bilgi sahibi olacağız sayende

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
63. sayfada anlatılan silecek hızı ayarlarında benim aracımda otomatik modu yok ama hız ayarı var ve anladığım kadarıyla fonksiyonsuz... duraklayıp silen modda yani 2. modda o içteki dönen yerden hız ayarını değiştirebilen varmıdır??
o yağmur damlaları hassiyet ayarı yani hızı yükseltiyor hıza bağlı fasılalı silecek km hızına göre hızlanması lazım bildiğim bu konuda aynı donanıma sahip arkadaşlar vardır ben hep auto kullanıyorum :)

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
emeğine sağlık dostum hiç değilse araç gelmeden biraz daha bilgi sahibi olacağız sayende

Eyvallah... Tamda istediğin gibi hazırlamış oldum işte. bir kaç eksiklikler görüntü bozuklukları olabilir elimde tarayıcım olsaydı süper bir döküman olurdu. tüm konular olmasada. işe yarayacak yada bilgi sahibi yapacak konular yeterli sayfa ile var. :eyv

hakanozbil

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bende kullanma klavuzunun tamamı var pdf olarak, bi arkadaşıma lazım olmuştu taramıştım tarayıcıda. Ama boyutu 200 MB civarı diye hatırlıyorum iş yerindeki bilgisayarımda yarın bakıyım, lazım olana gönderebilirim ama o boyutta bi dosyayı nasıl gönderirim onu bilmiyorum :D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Emeğine sağlık kardeşim, harika bir çalışma olmuş...:eyv

GökhanD

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ellerine sağlık, çok faydalı bir iş olmuş.

hayrican

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne kadar teşekkür etsem azdır.Allah razı olsun.

sedattozak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Epey uğraşmışsın arkadaş.
Sağ olasın.
Pek makbule geçti.
Araçla birlikte tek kartmı veriliyor,yedegi de varmı ?