corleone132

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cok tesekkurler

Gyepesto

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elinize sağlık. Teşekkürleri

solidgrind

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracımı bugün teslim aldım ancak kullanma kılavuZu verilmemiş. Verilmiyor mu acaba normalde?

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracımı bugün teslim aldım ancak kullanma kılavuZu verilmemiş. Verilmiyor mu acaba normalde?
Eksiktir unutulmuştur normalde veriliyordu birde belki değişmiştir . Torpidoya baktınızmı çanta içerisinde olması lazım.

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

solidgrind

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eksiktir unutulmuştur normalde veriliyordu birde belki değişmiştir . Torpidoya baktınızmı çanta içerisinde olması lazım.

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok maalesef. Yarın arayıp sorarım bakalım, sanırım unutmuşlar.

hkderinoz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğinize sağlık. Mahsuru olmazsa emeğinize bir ek yapmak istedim.
Aracımı ilk aldığımda Renault Müşteri Hizmetlerini arayıp talep etmiştim. Mail olarak göndermişlerdi. Her Renault sahibi arkadaş, Müşteri Hizmetlerini arayıp isteyebilir. Bilginiz olsun.
Aşağıdada linklerini verdiğim dosyalarda kullanım klavuzları v.s fln var . Umarım çorbada bir tuzum olmuş olur. Tekrar emeğine sağlık. Kolay gelsin.
Ayrıca site yöneticilerine bir sitemim var. Dosya yükleyebilsem şu cevap kısmına on numara olacak. :bant

ModNotu: Desteklerinizden Dolayı RFC Ekibi Olarak Teşekkür Ederiz.

Moderatörün son düzenlenenleri:

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
KONUMUZ GÜNCELLEMİŞTİR....
Eklenen yenilik;kullanim kitabinin tüm sayfalari kaliteli ve indirmeye elverişli bir şekilde yeniden creativ edilmiştir...
Konu içerisinde emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
:eyv

symbol2011

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kullanım klavuzları pek açıklayıcı değil. mesela arkadaşın toyotada motor ile ilgili daha detaylı bilgiler mevcut mesela yağ,antifiriz hidrolik gibi sıvıların hangi onayı gerektirdiği ayrıca motor yağı veya motor soğutma sıvısı kapasitesinin ne kadar olduğu vs.
yada bu bilgilerin detaylı yazıldığı ayrı bir kitapçık falanmı var. temin edebilirmiyiz

hkderinoz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğinize sağlık. Mahsuru olmazsa emeğinize bir ek yapmak istedim.
Aracımı ilk aldığımda Renault Müşteri Hizmetlerini arayıp talep etmiştim. Mail olarak göndermişlerdi. Her Renault sahibi arkadaş, Müşteri Hizmetlerini arayıp isteyebilir. Bilginiz olsun.
Aşağıdada linklerini verdiğim dosyalarda kullanım klavuzları v.s fln var . Umarım çorbada bir tuzum olmuş olur. Tekrar emeğine sağlık. Kolay gelsin.
Ayrıca site yöneticilerine bir sitemim var. Dosya yükleyebilsem şu cevap kısmına on numara olacak. :bant

ModNotu: Desteklerinizden Dolayı RFC Ekibi Olarak Teşekkür Ederiz.

Dosyaya ilk sayfan baktım on numara olmuş. Okunaklı ve kullanım kılavuzunu elinizde okumak gibi. Ben teşekkür ederim RFC Ekibi. Paylaşımlarımla devam....