Renault Duster...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
​Sonunda bunuda gördük...:)

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olay Budur Maşallah
Yurt dışında Renault amblemi ile çıkıyor

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
​Üstteki 2.0 motor AWD...:)

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault'un ismini kötülüyor bence.Kaliteyi yükseltseler amenna..

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla Duster'ı alan çoğu kişide olumlu eleştiri yapıyor.Birçok müşterimiz olumlu eleştiri yapmakla beraber eşe dosta Duster aldırıyor

dniz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Duster'ı alıncada diyolar bu Renault'dan bi cacık olmaz megane laguna hepsi aynıdır biz en iyisi başka marka alalım :D :)
Furkan sözlerine katılmıyorum. Herkes böyle düşünmüyor aksine Duster alanlar Dacia & Renault işbirliğine güvendiği için alıyor. Duster bu yıl Autobest 2011 ödülünü alan araç bugüne dek 60 Bin satışla büyük bir başarı elde eden bir araç. Bu kadar çok satılmasının nedenide çok açık "aracın tutuluyor olması" Renault'un ismini neden kötülüyor anlamadım doğrusu.

Bu arada Renault Duster bu yılın son çeyreğinde Arjantin ve Brezilya’da satışa sunulacak.

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Furkan sözlerine katılmıyorum. Herkes böyle düşünmüyor aksine Duster alanlar Dacia & Renault işbirliğine güvendiği için alıyor. Duster bu yıl Autobest 2011 ödülünü alan araç bugüne dek 60 Bin satışla büyük bir başarı elde eden bir araç. Bu kadar çok satılmasının nedenide çok açık "aracın tutuluyor olması" Renault'un ismini neden kötülüyor anlamadım doğrusu.

Bu arada Renault Duster bu yılın son çeyreğinde Arjantin ve Brezilya’da satışa sunulacak.
İç mekan kalitesinden dolayı diyorum Deniz abi, o plastik ve kemikli yapıdan nefret ediyorum.Samimi konuşmam gerekirse ben 19'a bindiğim zaman daha fazla kalite hissine kapılıyorum Duster basit geliyor

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
​Reno Olsa Bende Alırdım O Torpidoya Rağmen