Renault Duster...

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Bu Gerçekmi ?

karaamid

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam arkadaşlar budan 3,4 yıl önce kaç kişi skodaya binerdi ne zamanki vosfogen skodayı aldı kaliteyi artırdı şimdi vızır vızır alınıp biniliyor ardından audiyi aldı şü an 3 marka aynı fabrikada üretiliyor nedenkimsenin sesi çıkmıyo,reno 4 yıldır nissan kaşakğı yı aldı ,daçia yı aldığı gibi motorları 1.5 megan motoru şanzıman aynı daçia ve kaşkai göğsü aynı bizim millet nekadar marka meraklısı üçüde aynı fabrika da üretiliyor farkı20 ila 30 bin tl birine 6 ila 8 hava yastığı koyar tanesi 1800 tl airbegler fark bu birine navigasyonlu gece görüş tv li teyıp koyar farkı 5000 tl cam kaldırma düğmelerini kapılara koyar,bazi verisiyonuna 5+2koltuk atar farkı 5000 tl fark aksesuarda sahin doğan farkı gibi hepsi makyaj farkı anlayın ve biraz araştırın derim oysa 5000 tl dacia duster harcanırsa ne farkı kalır sizlere sorarım fazla parası olan marka alır hemde aynı fabrikadan

ataman67

Ataman YÜCESAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Katılıyorum.Her gün yanıma en az 1 kişi geliyor.araba hakkında bilgi almak incelemek için.bende aracı oluyorum.Aldığım Bayiideki Satış Elemanı Diyor Seni İşe Alalım.Araba Hakkında Bizden Fazla Bilgin var diyor.Arada Sıradada Hediye Yolluyo Paspas Yolladı Geçen Gün.

car_club22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Duster piyasaya çıktığı ilk günden beri birkaç ülkede Renault logosuyla satışa sunuldu. Ama 2.0 Litrelik motorunu ilk defa görüyorum bende :)

CemTemiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
istanbulda oturyorum ben gördüm renault duster daica dusterin aynısını ama iç özelikleri degişik sadece bende daica duster var tam fiyatini da yazarsaniz sevirim renault duster almayi düşüyorum...

pinusnigra01

İbrahim DUYULER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar... dacia nın tüm modelleri reno ismi ile satılmaya başlanmış..

sitede logan duster ve sanderoyu gördüm.. reno amblemi ile :)

CemTemiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet abi artik dacia tamamen renault un oldu eskiden %93 ü renaultun du şimdi %100 satin aldi sakadoydu da wosvagen satin aldi tata yida mercedes...