Renault Media Nav Evolution 9.1.1 Güncellemesi

RebelPhoenix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Önce 1. Numaralı klasördeki dosyayı daha sonra 2 Numaralı klasördeki dosyayı yükleyeceksiniz. Fakat bu Media Nav 9.1.1 Sürümü için kullanmanız gereken link.

ozgurkuvars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Paylaşım için teşekkür ederim. Merak ettiğim konu benim aracımda şuanda 7.0.5 yüklü yunusemre kardeşimizin paylaşımı sayesinde yükledim. Onun üzerine bunu da yükleyebiliyor muyuz?

emre06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba bu sürüme 4,06 dan direk geçiş yapabilirmiyiz. Video oynatma özelliği mevcutmudur.

furkansalih1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 4.0.3 TEN 7.0.5 yükselttim amacım video izlemekti.Fakat birdaha 6.0.3 geri dönme linkleri ne kadar denesemde usb den görmedi aracın mediası.Şuan 7.0.5 sıkışıp kaldım.
Media skin çalıştırabileceğim 7.0.5 uyumlu link var mı ? yada bu 9 sürümünü indirsek direkt videoları görür mü ? yunus arkadaşım sen epey bilgi sahibi gibisin yardımcı olursa cok sevinirim ellerine salgik

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ArkadaÅŸlar 4.0.3 TEN 7.0.5 yükselttim amacım video izlemekti.Fakat birdaha 6.0.3 geri dönme linkleri ne kadar denesemde usb den görmedi aracın mediası.Åžuan 7.0.5 sıkışıp kaldım.
Media skin çalıştırabileceÄŸim 7.0.5 uyumlu link var mı ? yada bu 9 sürümünü indirsek direkt videoları görür mü ? yunus arkadaşım sen epey bilgi sahibi gibisin yardımcı olursa cok sevinirim ellerine salgik

7.0.5 ten geri dönmek için bu dosyayı denermisiniz fat32 ile formatlanmış bir usb flashbellek ile.

güncellemelerin hiç birisinde şu an için video izleme şansınız yoktur. Harıcen bir program mediaskin gibi vs. kullanmanız kurmanız gerekir sürümünüze göre.

furkansalih1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
7.0.5 ten geri dönmek için bu dosyayı denermisiniz fat32 ile formatlanmış bir usb flashbellek ile.

güncellemelerin hiç birisinde şu an için video izleme şansınız yoktur. Harıcen bir program mediaskin gibi vs. kullanmanız kurmanız gerekir sürümünüze göre.
çok tesekkur ederim,ilginiz için işe yaradı 4.0.6 sardı tekrar 6.0.3 yukselttim , fakat mediaskin usb kısmına atiyorum sessiz yada mute muzik calar gibi goruyor fakat ne video ne farklı birsey videolarda izledigim gibi acamıyorum.
6.0.3 kurulu suan devamında hangi linkler lazım bana atabilriseniz sevinirim eski linkler sanırım calısmıyor...

ademkursat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar selam,

Media Nav üzerinde Dboot adında bir uygulama çalıştırıyorum, bu uygulama benim için olmazsa olmaz. Bu versiyonda çalışmadığından; tekrar 8.0.5 versiyonuna iniş yaptım.
Hocam Dboot'a ne gerek var? TEST MODE'u açarak zaten WinCE menüsüne giriliyor. DBOOT'un dosyaları gösterip kopyalama-yapıştırma özelliğinden başka özellikleri de mi var? Eğer yoksa, bence DBOOT yüklemeye hiç gerek yok.
TEST MODE'u açıp ilk şifre olarak (MEDIA NAV EVO için) 0362 girin, ok tuşuna 1 kere basın, sonra girdiğiniz şifreyi silip 6971 girin ve ok tuşuna basın. Win CE arayüzü açılacak. My Device butonuna tıklayarak dosyalarınıza erişin.

TEST MODE nasıl açılır?
Ayarlar => Sistem => Sistem Sürümü (en altta)
Sistem sürümü ekranı açıldığında ekranın gizli yerlerine SIRASIYLA 5 kere dokunuyorsunuz ve parola girme ekranı geliyor.
mcm_2.jpg

MEDIA NAV EVO:
0362 - 6971 girerseniz WinCE masaüstü ekranı gelir.
0362 - 3748 girerseniz geri görüş kamerası, açılış ekranı logosu seçenekleri vs. sistem gizli ayarları penceresi gelir. (Bilmiyorsanız kurcalamanızı tavsiye etmem)

MEDIA NAV için girilecek parolalar farklı. Youtube'da "MEDIA NAV TEST MODE" diye aratırsanız bir sürü yabancı video çıkıyor. Oradaki parolalardan bilgi edinebilirsiniz.

juanxea

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam Dboot'a ne gerek var? TEST MODE'u açarak zaten WinCE menüsüne giriliyor. DBOOT'un dosyaları gösterip kopyalama-yapıştırma özelliğinden başka özellikleri de mi var? Eğer yoksa, bence DBOOT yüklemeye hiç gerek yok.
TEST MODE'u açıp ilk şifre olarak (MEDIA NAV EVO için) 0362 girin, ok tuşuna 1 kere basın, sonra girdiğiniz şifreyi silip 6971 girin ve ok tuşuna basın. Win CE arayüzü açılacak. My Device butonuna tıklayarak dosyalarınıza erişin.

TEST MODE nasıl açılır?
Ayarlar => Sistem => Sistem Sürümü (en altta)
Sistem sürümü ekranı açıldığında ekranın gizli yerlerine SIRASIYLA 5 kere dokunuyorsunuz ve parola girme ekranı geliyor.
mcm_2.jpg

MEDIA NAV EVO:
0362 - 6971 girerseniz WinCE masaüstü ekranı gelir.
0362 - 3748 girerseniz geri görüş kamerası, açılış ekranı logosu seçenekleri vs. sistem gizli ayarları penceresi gelir. (Bilmiyorsanız kurcalamanızı tavsiye etmem)

MEDIA NAV için girilecek parolalar farklı. Youtube'da "MEDIA NAV TEST MODE" diye aratırsanız bir sürü yabancı video çıkıyor. Oradaki parolalardan bilgi edinebilirsiniz.

9.1.3 sürümü için geçerli olan kodlar hakkında bilginiz var mı?

ERSL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
9.1.3 sürümü için geçerli olan kodlar hakkında bilginiz var mı?
9.1.3 sürümü için kodları bilen yardımcı olabilir mi acaba

okkas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim sürümüm 4,0,6 yapıyorum ama şifre yanlış diyor