Renault Media Nav Evolution 9.1.1 Güncellemesi

emingibi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
9.1.3'deki kodların değişmediği anlaşıldı:

WinCE Masaüstü: 2383, tamam, <<<<, 9065, tamam
Micom Yöneticisi: 2383, tamam, <<<<, 3748, tamam

USB kökündeki dosya isimleri:
mcmtest_activate_4nng.ini (azaltılmış micom menüsü)
mcmtest_activate_4medianav.ini "(tam micom menüsü)

ini dosyasını boş usb içine atıp wince masaüstüne girebilirsiniz.
ini dosyası oluşturmak için not defterini aç farklı kaydet dosya ismine ( mcmtest_activate_4medianav.ini ) yazın ve katdedin

Son düzenleme:

juanxea

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
WinCE kodu da aktif olarak çalışmaktadır. Düzeltme gereği duydum.

Redtiger

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
7.05MD sürümünden 9.11e güncelleme yapabilir miyim? Medianav evo değil cihazım

RebelPhoenix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
7.05MD sürümünden 9.11e güncelleme yapabilir miyim? Medianav evo değil cihazım
Maalesef bu konu hakkında yorum yapamayacağım. (Benim aracımda Evo versiyon mevcut. Denemelerimi bu cihaz üzerinde yaptığımdan.)

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

spedy55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
WinCE kodu da aktif olarak çalışmaktadır. Düzeltme gereği duydum.

2383 u girip tamam diyorum sonra silip 9065 i giriyorum girilen code yanlis diyor surumum 9.1.3 benmi yanlis yapiyorum ayrica micom test micom test yazan ikon aktif degil

juanxea

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

2383 u girip tamam diyorum sonra silip 9065 i giriyorum girilen code yanlis diyor surumum 9.1.3 benmi yanlis yapiyorum ayrica micom test micom test yazan ikon aktif degil
FAT32 ile formatlanmış bir flash diskin içerisine mcmtest_activate_4medianav.ini isimli boş dosyayı oluşturup kaydediniz. Daha sonra diski media nav cihazına bağladığınızda micom manager ve winCE nin aktif olduğunu göreceksiniz. Kolaylıklar dilerim.

husgam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Media nav evi 9.1.3 sürümü olan cihaza micom test ve Windows CE girişi yapabiliyorum. Media skin veya benzeri bir uygulama ile video ve iGo yüklemesi nasıl yapabilirim?
Ayrıca android auto uygulamasını çalıştırabilmek için nasıl bir yol izlemek gerek.

mignak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cihazın Evo olup olmadığını nasıl anlarız. Benim aracım 2013 model icon. Cihaz garanti kapsamında 2 kez değişti. Geçenlerde radyo kodunu öğrenmek için söktüğümde arkasında 2015.05.04 tarih ve Config:E16RWBS, HW Ver : 1.6.5, SW Ver 4.0.3 yazıyor. Bu cihaza 7.0.5 MD versiyonunu sorunsuz yükledim. Hatta DBOOT 2.0 -2017 yüklü. Ama bu cihaza bir türlü 9.1..... versiyonlarını yükleyemiyorum. 9.1... versiyonlarını destekleyip desteklemediğini nasıl anlarız.

RebelPhoenix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cihazın Evo olup olmadığını nasıl anlarız. Benim aracım 2013 model icon. Cihaz garanti kapsamında 2 kez değişti. Geçenlerde radyo kodunu öğrenmek için söktüğümde arkasında 2015.05.04 tarih ve Config:E16RWBS, HW Ver : 1.6.5, SW Ver 4.0.3 yazıyor. Bu cihaza 7.0.5 MD versiyonunu sorunsuz yükledim. Hatta DBOOT 2.0 -2017 yüklü. Ama bu cihaza bir türlü 9.1..... versiyonlarını yükleyemiyorum. 9.1... versiyonlarını destekleyip desteklemediğini nasıl anlarız.

Maalesef kardeşim 4.0.3 ile gelen cihaz Media Nav, EVO değil. bu cihazları bildiğim kadarıyla 7.0.5'e kadar yükseltebiliyorsun.

hakan_gs06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
9.1.3'deki kodların değişmediği anlaşıldı:

WinCE Masaüstü: 2383, tamam, <<<<, 9065, tamam
Micom Yöneticisi: 2383, tamam, <<<<, 3748, tamam

USB kökündeki dosya isimleri:
mcmtest_activate_4nng.ini (azaltılmış micom menüsü)
mcmtest_activate_4medianav.ini "(tam micom menüsü)

ini dosyasını boş usb içine atıp wince masaüstüne girebilirsiniz.
ini dosyası oluşturmak için not defterini aç farklı kaydet dosya ismine ( mcmtest_activate_4medianav.ini ) yazın ve katdedin
Emeğinize sağlık, söylediğiniz şekilde win ce ye girdim haritalarida yükledim ancak lisansınız ile haritalar uyumlu değil diyor. Başka bir yerden indirmiştim haritaları sizde ki dosyaları alma şansım var mi acaba