Renault Media Nav Evolution 9.1.1 Güncellemesi

RebelPhoenix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğinize sağlık, söylediğiniz şekilde win ce ye girdim haritalarida yükledim ancak lisansınız ile haritalar uyumlu değil diyor. Başka bir yerden indirmiştim haritaları sizde ki dosyaları alma şansım var mi acaba

Sürüm 9.1.3 mü?

RebelPhoenix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
doğrudur. sürüm 9.1.3

Navigasyon için özel bir dosya paylaşacağım mesaj ile onu cihazına aktarman gerekecek, Cihaz üzerinde Dboot kurulu mudur? Yada Özel Kod ile WinCE tarafına geçebilir misin?

ERSL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Navigasyon için özel bir dosya paylaşacağım mesaj ile onu cihazına aktarman gerekecek, Cihaz üzerinde Dboot kurulu mudur? Yada Özel Kod ile WinCE tarafına geçebilir misin?
merhaba; benim de cihazım 9.1.3 sürümünde ve dboot kurulu değil, navigasyon için yardımcı olabilirmisiniz

RebelPhoenix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba; benim de cihazım 9.1.3 sürümünde ve dboot kurulu deÄŸil, navigasyon için yardımcı olabilirmisiniz

Özel mesaj ile gerekli bilgileri paylaştım.

pyhton

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi günler benim aracımda 2018 icon captur navigasyon için yardımcı olabilir misiniz tşk

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Özel mesaj ile gerekli bilgileri paylaştım.
merhaba hocam bendede 9.1.3 kurulu dboot fln yok.güncel harita için yardımcı olabilirmisin

RebelPhoenix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba hocam bendede 9.1.3 kurulu dboot fln yok.güncel harita için yardımcı olabilirmisin

Kardeşim merhaba,
Ben arkadaşlara birebir map desteği sağlamıyorum. Harita güncellemesini uyguladıktan sonra navigasyonu açamama durumu için destek sağlıyorum. Bire bir map desteği şu konu başlığı altında yürüyor. Yunus kardeşimiz, daha önce bana da olduğu gibi, bu konu hakkında sana yardımcı olacaktır;
http://www.renaultfanclub.com/renault-clio-4-kulubu/99318-2017-q4-harita-guncelleme.html