Renault Media NAV Geri Görüş Aktifleştirme + Başlangıç Logosu Değiştirme

RebelPhoenix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam üstad evet logoyu seçtikten sonra sizin videonuzda gösterdğiniz gibi set init e( videoyu tekrar tekrar izledim yanlış yaptığımı düşündüğümden ) işlem sonrası basıyorum sanırım eproma kaydediyor yapılan değişiklileri fakat bastığım halde cihaz restart yapmadı fakat baktımki değişikliği uygulamış geri vites ve logo değişimi yapabildim. Cihazın kontağı kapattıktan sonra kapanmamasını bende sizin gibi bir kaç kez farklı yöntemlerle denedim kumanda ile kapıları kapatıp bekledim media navın sigortasını çıkartıp bekleyip tekrar taktım, kontağı kapatıp 10 dakika bekledim nafile, Sürümler arası geçişler micom u başa almayacaksa denemeye gerek yok teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgiler için birde biraz daha uzun süre bekleyeyim 20 dakika beklememiştim.

Abi muhtemelen kontak açık değilken radyo bazı araçlarda belli bir süre sonra kapanır bilirsin. Muhtemelen bu tip bir durum var.

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi muhtemelen kontak açık değilken radyo bazı araçlarda belli bir süre sonra kapanır bilirsin. Muhtemelen bu tip bir durum var.

Evet önceden kontak kapandıktan sonra anında kapanırdı sonra manuel olarak açtıktan sonrada bir süre çalışır sonra yine kapanırdı o süreyi hatırlamıyorum ama bu kadar değildi 30 dakika bekledim hala kapanmadı bu gidişlede kapanmayacak sanırım artık manuel kapatarak kullanacağız cihazı inşallah tam olarak kapanırda aküden yiyip sabah boş aküyle karşılamaz araba beni deneyeceğiz artık

egemen_k

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Linkler ölü galiba. Yeniden atma şansınız var mı ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Linkler ölü galiba. Yeniden atma şansınız var mı ?
Sent from my iPhone using Tapatalk

Bilgisayarınızda not defterini açın hiçbirşey yazmadan farklı kaydet e gelin kaydedeceğiniz ismi
mcmtest_activate.ini
yazın flash belleğiniz içine kaydedin sonra not defterini tekrar açın hiçbişey yazmadan farklı kaydet yapın dosya ismini
mcmtest_activate_4medianav.ini
yazın flaş belleğinize kaydedin ( fat32 ile formatlanmış olmalı bellek) sonrası konunun 1. mesajında yazıyor indireceğiniz dosyalar bunlar boş ama iş görüyor

Son düzenleme:

egemen_k

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben telefondan tapatalkdan yapıyormuşum kusura bakmayın. Dosyaları indirdim şimdi deneyeceğim.

RClio4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam 9.1.1 İçin Micom Manager Kodu Nedir Acaba

RebelPhoenix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam 9.1.1 İçin Micom Manager Kodu Nedir Acaba
2383 ok
3748 ok

Şeklinde olması lazım hocam dener misin?

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RClio4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
denedim teşekkürler bu arada geri park hologramlarını nasil yapabiliriz

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4.0.2 sürüm için şifre nedir? Veya önce hangi yolu izlemeliyim?