Renault modelleri hakkında

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renaultun en memnun olunan en sevilen aracı hangisi dönem olarak şu yıllarda şu modeller içinde en tutulan modeli memnun olunan modeli şu araç gibi hangisidir

megane kullanan fluance beğenmiyor clio kullanan symbolu beğenmiyor vs vs

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
90 lı yılların otomobili renault 19 dur eski model olarak bu tavsiyedir yakıt donanım ve kullanım açısından ama artık parça sıkıntısı olabilir sadece ön tamponu ayrık durması hoşuma gitmiyordu yeni model olarak 19 çıksa alınabiliecek otomobildir derim

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
90lı yılların tek kapısıda twingodur diyorum bende.çok keyifli bir araba iç mekanda heryer camekan gibi hiç kör nokta yok yakıt kokluyo motor şanzıman sorunsuz çok keyifli bi araç şahsi fikrim

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şu an megane sedan gerek filo gerek geniş aile aracı olsun gerek de ekonomiklik olsun peynir ekmek gibi gidiyor gördüğüm kadarıyla. ha ben clio aşığıyım orası ayrı :silah

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şu an megane sedan gerek filo gerek geniş aile aracı olsun gerek de ekonomiklik olsun peynir ekmek gibi gidiyor gördüğüm kadarıyla. ha ben clio aşığıyım orası ayrı :silah
bahsettiğiniz megane 4 sedan değil mi 2si 3ü 1i varya oyüzden 4. seriye ulaştı

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
varmı megaane 4 satan kroniik sorunu varmış öncam aynası ile okudum ama

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşımda 1,5 dci touch sedan var
Garantiden su alıyo diye fitilleri değiştirdi birde kapı direklerindeki parlak kaplamalar kalkmış onları değiştirdi

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
120 bin liralık araba böyleyse nolur gerisi en iyisi 19a geri dönmek :)

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
son modeller arasında clio symbol megane fluance bu modellerden hangisi tercih edilmelidir kullanıcı tavsiyesi olarak neler söylenebilir istanbulda kullanılacak senede 2 defa şehir dışına gidilecek yoksa reno dışı mı tercih edilmeli ne dersiniz

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
son modeller arasında clio symbol megane fluance bu modellerden hangisi tercih edilmelidir kullanıcı tavsiyesi olarak neler söylenebilir istanbulda kullanılacak senede 2 defa şehir dışına gidilecek yoksa reno dışı mı tercih edilmeli ne dersiniz
limit ne kadardır ?