Renault modelleri hakkında

Aytskal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben Toyotayı çok beğeniyorum Corollayı kullanan buralarda çok var herkez memnun ama 50000 civarı iyi bir Corolla zor araç nedense hiç değer kaybetmiyor.Fluance bence olabilir şirket aracı olarak kullandık 90 beygir üstü modelerini ben çok beğendim.
Bence eski Renaultlardan Renault markasını ülkemizde bir yere yerleştiren araç Broadway.Hala eski kullanıcıları satmıyor , çok gördüm ben.

Son düzenleme:

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Bence o fiyatlara dizel Fluence

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
lafın gelişi 20 sene yazdım ama modeli eskidi diye satmayacak binilecek demek istedim kayınpederde 93 model toros var hala dağ bayır demeden taş gibi biniyor satmıyoda tabi toros aınmayacak ama toyota verso alsam bu fiyata 20 sene satmadan binilecek araba olur ama fiyatı pahalı bunun verso güzel ama pahalı aile çekirdek aile ama senede bir memleket yolculuğu yapılır tatile gidilir birde geisi şehir içi kullanılır yük sığarmı köyden gelirken düşünceside var olduğu için büyük modelleride yazdım yoksa küçük araç alsam polo büyük araç alsam verso alırım ama fiyat yükseliyor bu sefer de sorunsuz binilenbir araçsa verso lara da bakayım fiyatlarına bir
sağlıcakla kalın

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
galiba en uygunu accent blue fiyat ve genişlik açısından vede yakıt nasılsa tabi

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yada 2014-15 model toyota corolla 1.4 D fiyat 53-55 arası bulunuyor