Renault Servislerindeki Bakım Ücretleri-Siz Ne Ödediniz ?

MURAT KAPLAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese hayırlı akşamlar.2014MODEL CLİO IV aracımın 40bin bakımı geldi ortalama fiyat ne çıkar?Değişmesi gerekenler nedir?
TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN..

erdoğaner

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi geceler 2004 model meganımın 160000 km bakımını yaptıracam acaba hangi parçalar değişir yada bakım nasıl oluyor birde ne fiyat çıkarırlar

donniedarko

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar,

Araç Clio 1.4 16V Privilege 2004 model. 121.000 civarında km'si. Ağır bakım (triger set vb.) işlemlerini yaptıracağım.

Önerebileceğiniz ve uygun fiyata yapabilecek bir ustanız var mıdır ? İstanbul/Sultanbeyli 'de oturuyorum. Şimdiden ilginiz için teşekkürler.

120.000 ağır bakım. (triger set ve gerekli diğer parçaların değişimi)
10.000 yağ ve filtreler değişimi
Arka balataların ve "gerekliyse" disklerin değişimi
ve genel bakım.

BaselTuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fluence 2012 dci EDC; 4. yıl bakımı (triger seti hariç)

Motor yağı
Yağ filtresi
Hava filtresi
Mazot filtresi
Polen filtresi

630 TL.

torresemih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,

aracimi yeni aldim şuan 115100 kilometrede. 2001 renault clio hb 1.4 rxt otomatik benzinli. Ancak şu anda 100 kmde 13-14 litre yakiyor. Araç yeni olduğu için genel bakima sokmak istiyorum. Yetkili serviste başka yere güvenemiyorumda. Biraz pahali olur diyorlar ama bu şekilde düşünüyorum. Istanbul anadolu yakasinda önerebileceğiniz yetkili servisler veya özel oto servisleri hangileridir. Yakin zamanlarda yaptiran arkadaşalr var ise fiyatlarini da yazabilirlerse sevinirim.

onurbulut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
MErhaba,
Megane 3 EDC dizel aracım var 4.yıl bakımı gelmek üzere. sanırım 4. yıl bakımında triger seti değişiyormuş. sürekli götürdüğüm altunizade deki servisten fiyat istedim 2.028 TL Mayıs ayı %15 indirimi ile 1.723 TL fiyat verdi. fiyat çok yüksek geldi? bu aralar 4. yıl bakımı yaptıran daha uygun önerebileceğiniz servis var mıdır?

mirrorihsan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
MErhaba,
Megane 3 EDC dizel aracım var 4.yıl bakımı gelmek üzere. sanırım 4. yıl bakımında triger seti değişiyormuş. sürekli götürdüğüm altunizade deki servisten fiyat istedim 2.028 TL Mayıs ayı %15 indirimi ile 1.723 TL fiyat verdi. fiyat çok yüksek geldi? bu aralar 4. yıl bakımı yaptıran daha uygun önerebileceğiniz servis var mıdır?
Hocam dediginiz gibi bendede 70000 bakimi gelen megane 3 edc var ve servisler 2bin kusur fiyat istiyor.Ozelde ise hersey dahil 1200 tl fiyat aldim ben.Acaba sadece triger seti degisimini yaptirabilirmiyiz serviste digerlerini disarda yaptirsak.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mltya44

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 2008 clio aracıma mevcut kampanya ile (%20 indirim ) servisten yedek parça alabilir miyim acaba? Filtreler, buji ve buji kablosu almak istiyorum. Teşekkürler.

TR_hn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba benim de 2012 megan 3 dizel aracim var ve 80000 km bakımı yaklaştı. 2. Sahibiyim ve ilk sahibi agir bakimini 70000km de disarda yaptırmış. Servis yuzde 20 indirim kampanyasi var. Ben kayislar hariç bakimi serviste mi yaptirsam daha iyi yoksa dışarda mi. Fiyatlar ne kadardir bilen var mi?

Mirackutlu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi günler ben yakın zamanda dizel fluence için fiyat aldım 550-600₺ arasında bir rakamdı hatıtladığım kadarıyla ama sizde size en yakın yetkili servisi arayıp plakanızı vererek size mail yada telefon yoluyla fiyat verilmesini talep edebilirsiniz