Renault Servislerindeki Bakım Ücretleri-Siz Ne Ödediniz ?

enesusta

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Motrio markası bakımlarda çok güzel bir alternatiftir.Önceki aracımın bakımlarımda motrio talep ediyordum.Orjinal renault ürünüdür ve çok ekonomiktir.

Polen filtresi didinda fiyatlar normal galiba iscilik fiyati nasil

spartacus335

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tarsus çayan renault servis 1 yil bakimi %20 indirim li 520,00 tl diyorlar arkadaşlar dişarda yaptirsam daha mi iyi ?

myaman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğer aracınızın garantisi devam ediyorsa bakımları dışarıda yaptırdığınızda garanti kapsamından çıkartılmaktadır. 3 yıl dolana kadar garantinin devam etmesini istiyorsanız mecburen servise bakımları yaptırmalısınız. Aracınızın garantisi devam etmiyorsa dilediğiniz yere yaptırabilirsiniz.

Tarsus çayan renault servis 1 yil bakimi %20 indirim li 520,00 tl diyorlar arkadaşlar dişarda yaptirsam daha mi iyi ?

karado

Murat ŞATIRLAR-BORNOVA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,Ben son bakım için sanayide birkaç usta ile görüştüm 400 TL istediler, her zaman gittiğim Yaşar Renault'ta 520 TL civarına yaptırdım mazot-hava-yağ vs. filtre değişimi ve işçilik. şahsen 100 TL farkla servis bakımı, garantili parça & işçilik daha iyi oluyor, araç da servis bakımlı kalmaya devam ediyor

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:bravo

Merhaba,Ben son bakım için sanayide birkaç usta ile görüştüm 400 TL istediler, her zaman gittiğim Yaşar Renault'ta 520 TL civarına yaptırdım mazot-hava-yağ vs. filtre değişimi ve işçilik. şahsen 100 TL farkla servis bakımı, garantili parça & işçilik daha iyi oluyor, araç da servis bakımlı kalmaya devam ediyor

uriandwubber

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar 2012 Clio IV trigger seti degistirecegim. Yeni aldim arabayi. 106binde. Serviste ne kadara mal olur? Bir de anadoliu yakasinda tavsiye ettiginiz bir yer var mi?

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Serviste değiştirirseniz yüksek çıkacaktır.Parçaları kendiniz alıp ,özel bir oto tamircide de sadece işçilik öderseniz daha ucuz fiyata çıkar.
Şunu da unutmamak lazım.Servis pahalı ama ,garantili olur ve kayıtlara geçeceği için de ,satacağınız zaman bu bilgi işinize yarar aracınızın değerini artırır.Aracı alacak kişinin soracağı sorulardan birisi ağır bakım yapıldı mı olacaktır.
Özelde ise usta-tamirci tanıdık değilse ,ileride sıkıntı olunca hak iddia edemezsiniz.Satarken de bunu ıspatlayamayacağınız için bu bilgiyi kullanamazsınız.Sonuçta fatura var diyebilirsiniz. Alıcı, fatura kestirmek çokta zor iş değil diye düşünebilir.