Renault Talisman Direksiyonuna F1 Vites Kulakçığı Monte Etmek

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Elinize sağlık , çok güzel bir çalışma tamamen orjinal olmuş. Böyle güzel çalışmaları yapıp bizimde içimize kurtu düşürüyorsunuz :)

Son düzenleme:

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Çok teşekkür ederim Erdal Bey.Nasıl monte ettiğimi de paylaşacağım.Bir kaç videoluk bir seri olacak.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Çok teşekkür ederim Erdal Bey.Nasıl monte ettiğimi de paylaşacağım.Bir kaç videoluk bir seri olacak.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Montaj konusunda destek isteyebilirim yakın zamanda ıslık :)

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Montaj konusunda destek isteyebilirim yakın zamanda ıslık :)

Tabi ki. Elimde role ve F1 vites kolları hazır olarak var. İstediğinizde birleştirebiliriz.Bir tek direksiyon kapakları yok. Onu da isterseniz getirtebiliriz.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Erdal Bey'in aracına F1 vites kolu montajını yaptık. Keyifli bir sohbet ve montaj zamanı geçirdik. Erdal Bey'e hayırlı uğurlu olsun dileklerimi buradan da iletmek isterim.

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Erdal Bey'in aracına F1 vites kolu montajını yaptık. Keyifli bir sohbet ve montaj zamanı geçirdik. Erdal Bey'e hayırlı uğurlu olsun dileklerimi buradan da iletmek isterim.

Hakan bey , çok teşekkür ediyorum. Gerçekten tam istediğim gibi oldu, benim gibi biraz seri araç kullanmayı seven herkese tavsiye ediyorum. Kısıtlı zaman olsa da hem montajı gerçekleştirdik hemde keyifli sohbetler yaptık. İlk fırsatta tekrar yüz yüze görüşmek üzere .

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Hakan bey , çok teşekkür ediyorum. Gerçekten tam istediğim gibi oldu, benim gibi biraz seri araç kullanmayı seven herkese tavsiye ediyorum. Kısıtlı zaman olsa da hem montajı gerçekleştirdik hemde keyifli sohbetler yaptık. İlk fırsatta tekrar yüz yüze görüşmek üzere .

Erdal Bey hayırlı olsun. Güle güle , kazasız belasız kullanmanızı dilerim. İnşallah yakın zamanda tekrar görüşürüz.