Renault Talisman Elektrikli Bagaj Açma Kapama

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Befe üstadım cevabın için teşekkür edrim. Ancak benim bagaj açma tuşuna takılan soket üzerinde 3 gri 1 kahverengi kablo var, farklı mı acaba?
Hayır farklı olamaz.Küçük bir soketi var ve sadece 2 kablo var.Siz kilit soketindeki kabloları görmüş olabilirsiniz.Fotoğraf varsa yardımcı olayım.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Arkadaşlar, otomatik bagaj kitini monte edeli yaklaşık 2 yıl oldu ve çok şükür halen sorunsuz olarak kullanıyorum.Hiç bir arıza ve ya açılma/kapanma da tereddüt ya da takılma olmadı.Seneye son durumu yeniden paylaşacağım sizinle.

Ramiz58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallahı var

kutur76

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu sistem sümbüle de takılır mı? merak ettiğim için soruyorum.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
bu sistem sümbüle de takılır mı? merak ettiğim için soruyorum.
Merhaba.Bu sistem talisman için özel olarak üretilmiş bir ürün.Soket sokete monte edilebiliyor.Megane 4 sedana uyabilir belki.Ama symbol'e de kablo kablo bağlantı yapılabilir diye düşünüyorum.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba arkdaşlar.
Kiti takalı ve kullanmaya başlayalı 2 yıl 2 ay kadar oldu ve sıkıntısız kullanmaya devam ediyorum.Periyodik olarak kitin durumu hakkında size bigi vermeye devam edeceğim.

friction

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkdaşlar.
Kiti takalı ve kullanmaya başlayalı 2 yıl 2 ay kadar oldu ve sıkıntısız kullanmaya devam ediyorum.Periyodik olarak kitin durumu hakkında size bigi vermeye devam edeceğim.

Megane 4 sedan ile uyumlu mudur?

Teşekkürler

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Megane 4 sedan ile uyumlu mudur?

Teşekkürler
Merhaba.
Megane 4 sedana uyacak boyutlarda.Ama daha önce hiç montaj tecrübesi yapılmadı.Vakumla bagaj kapağını kapatma mekanizması megane 4 sedan'a uyumlu değil.Uydurulabilir ama bagaj kikit karşılığının olduğu bölgede kesme işlemi gerekir.

kemalu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba.
Megane 4 sedana uyacak boyutlarda.Ama daha önce hiç montaj tecrübesi yapılmadı.Vakumla bagaj kapağını kapatma mekanizması megane 4 sedan'a uyumlu değil.Uydurulabilir ama bagaj kikit karşılığının olduğu bölgede kesme işlemi gerekir.

üstad mrb. ben bu konuyla bağlantılı olarak megane4 (HB)te kumandadan bagaj kilidini açıyoruz ve bagajı açmak için elimizle düğmeye dokunup kapağı kaldırıyoruz. acaba ddt4all ile kumandada düğmeye dokunduğumuzda bagaj kilidini serbest bırakacak bir ayar var mıdır? eğer bu ayar varsa kumandadan bagaj açmaya basınca bapağı açmak için ikinci bir işlem olmadan kapağı tutup kaldırabileceğiz..