Renault Talisman Elektrikli Bagaj Açma Kapama

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Arkadaşlar merhaba.
Güven Bey' e de G.Kore'den bagaj kitinden getirtmiştik.
Montajını kendisi yaptı ve bir video kayıt ederek yükledi.Kendisinden izin alarak Güven Bey'in çektiği videoyu da bu konuda yayınlıyorum.

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba.
Güven Bey' e de G.Kore'den bagaj kitinden getirtmiştik.
Montajını kendisi yaptı ve bir video kayıt ederek yükledi.Kendisinden izin alarak Güven Bey'in çektiği videoyu da bu konuda yayınlıyorum.

10 numara olmuş, getireninde, sebep olanın da, montaj yapan kişinin de ellerine sağlık..

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
10 numara olmuş, getireninde, sebep olanın da, montaj yapan kişinin de ellerine sağlık..

Çok teşekkür ederim.
Sağolun.Monte ederken çektiğim videolar ve kendisine gönderdiğim montaj talimatları ile yanlış hatırlamıyorsam 1 günde montajını tamamladı Güven Bey.Çıkan ufak tefek soru işaretlerini de çözerken iletişim halindeydik.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Arkadaşlar merhaba.Elimde hazır 1 adet kit var.Bir arkadaş almak istiyorum dedi.Yardımcı olmak için aracı oldum ve sonra çark etti.Bu kiti almak isteyen olursa özelden mesaj atabilir.

himrag

Kayıtlı Üye
09-Aydın
Bu güzel ve ayrıntılı çalışma için çok teşekkürler. Benim merak ettiğim, UCH beyninden bağlantı alarak içerideki bir düğmeden bagaj kapağını açmak. Ancak internetten yaptığım araştırmada genelde Fluence ve Megan3 ile ilgili çalışmalar var. Ben Talisman UCH beynine baktım farklı olduğundan işin içinden çıkamadım. Acaba Talisman UCH beyninde hangi soketin hangi ucu bagaj açma düğmesine aittir? Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Ben setin kablolarını kullanarak ön tarafa düğme ekledim.Bagaj kapağında ki düğmeyi kullanabilirsiniz.

himrag

Kayıtlı Üye
09-Aydın
Befe Üstadım, ben sizin bagaj kitini kullanmadan sadece iç kısma bir anahtar koymak istiyorum bagaj açmak için. Bunu Buğra adında bir üstad fluence için UCH beyninden bir kablo çekerek başarmış. Ben de aynı şekilde basit pratik bir çözüm istiyorum. Ama Talisman UCH beyni farklı olduğundan doğru bagaj tetikleme ucunu bulamadım. Bu konuda bir bilginiz varsa paylaşabilir misiniz? Teşekkürler.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba.Teşekkür ederim.Siz nasılsınız?Mail adresimde sorun var.Mailleri kontrol edemiyorum.

allegro

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba.Teşekkür ederim.Siz nasılsınız?Mail adresimde sorun var.Mailleri kontrol edemiyorum.

Teşekkür ederim sağ olun iyiyim.Sağlık sorunları iyi,son dönem ticari ve ekonomi dengesizliği ile meşgul olmaktan boşluk oldu.Başka biri için mekanik getirtip almadığını yazmışsınız,bayram sonuna kadar almaz ise ve benim araca uygulayabilirsek değerlendirelim.Mail adresimi biliyorsunuz sorun aşıldığında bana yazabilirsiniz.