Renault talisman içeriden bagaj açma tuşu ekleme

himrag

Kayıtlı Üye
09-Aydın
Arkadaşlar merhaba... Benim merak ettiğim, UCH beyninden bağlantı alarak içerideki bir düğmeden bagaj kapağını açmak. Ancak internetten yaptığım araştırmada genelde Fluence ve Megan3 ile ilgili çalışmalar var. Ben Talisman UCH beynine baktım farklı olduğundan işin içinden çıkamadım. Acaba Talisman UCH beyninde hangi soketin hangi ucu bagaj açma düğmesine aittir? Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.

himrag

Kayıtlı Üye
09-Aydın
284b14449r.jpg

Talisman'da kullanılan UCH beyni görüntüsüdür. Sizce bagaj açma tetikleme ucu ve kablosu hangi soket üzerindedir?

himrag

Kayıtlı Üye
09-Aydın
Değerli üstadlar ve arkadaşlar, bu açtığım konuda bir gelişme oldu mu acaba? Yani içerden tuşla bagaj açma. Teşekkürler...

himrag

Kayıtlı Üye
09-Aydın
Talisman İçerden Bagaj Açma Tuşu Ekleme

Arkadaşlar, Talisman için içerden bagaj açma tuşunu aktif hale getirdim. Konu ile ilgili açıklamalı video resimleri yüklüyorum. Şimdiden herkese hayırlı olsun.

Son düzenleme:

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Arkadaşlar, Talisman için içerden bagaj açma tuşunu aktif hale getirdim. Konu ile ilgili açıklamalı video resimleri yüklüyorum. Şimdiden herkese hayırlı olsun.

Elinize sağlık.Güle güle kullanın.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

himrag

Kayıtlı Üye
09-Aydın
Teşekkürler üstadım...

himrag

Kayıtlı Üye
09-Aydın
Arkadaşlar yaklaşık 7 aydır yukarıda bahsettiğim şekilde bagaj açma sistemini kulanıyorum, herhangi bir sorun yaşamadım. Merak eden arkadaşlar için buradan paylaşmak istedim.

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Himrag hangi şehirdesin

himrag

Kayıtlı Üye
09-Aydın
Himrag hangi şehirdesin

Aydın'dayım... Ancak başkasının aracına işlem yapmıyorum bilginiz olsun. Değişiklikleri önce kendi aracımda deniyor ve problem olmazsa burada tavsiye ediyorum.

Pathfinder1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Himrag üstadım, öncelikle emeğiniz ve paylaşımınız için teşekkür ederim.
Ben de iyi bir elektrikçiye videonuzu göstererek içeriden bagaj açma tuşunu aktif hale getirmek istiyorum.
Aracım 2018 Icon 1.6 dci. İşin tekniğinden hiç anlamadığım için kablo renklerinin modellerde farklılık gösterip göstermeyeceği konusunda tereddüt ettim.
Bu konuda bir yorumunuz olabilirse sevinirim.