Renault Talisman Yakıt Sarfiyatı

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
banada modları değiştirerek kullanın demişlerdi

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
160 bg 6 binde bundan daha iyi kullanım olmaz . Peki sizce yakıt tüketimi normalmi anormalmi

XEl5gj.jpg
[/URL][/IMG]

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

NSLocked

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
15 km mesafede ortalama değer ölçümü dengesiz ve yüksek verir minimum 100 km giderseniz daha doğru ölçüm alırsınız hatta full depo bitene kadar ölçüm yaparsanız çok daha doğru sonuç elde edersiniz. Değerler daha da düşer merak etmeyin

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servisde yazılım atıldı sıfırlayıp tekrar teste tabi tuttum bakalım ne olacak

otomobilfaresi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beyler 160 beygir olanı için niyetlendim fakat yakıtının diğer modellere oranla yüksek olacağı söylendi. Performans videolarına bakınca arabanın çok iyi olduğunu gördüm. şu sitede bir inceleme denk geldim. https://www.otomobiltest.com/2018-renault-talisman-fiyat-listesi-yakit-tuketimi-ozellikleri/ acaba söylenilenler ne kadar doğru? yakıt konusunda 1.6 dci motor beni üzermi? Bir alt sınıfta olan yeni megane çok dikkatimi çekti. İkisi arasında fiyat farkına hak ediyor mu sizce talisman ?

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
talisman bambaşka milletin yargılarına aldanmayın bizim milletimizde takıntılar devam ediyor arabayı satmak için alıyor nasıl bir mantık anlamış değilim. kesinlikle talisman derim bindiniz mi inmek istemeyeceksiniz

dada

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Talisman 160bg olanını test etmenizi ve kararı o şekilde vermenizi tavsiye ediyorum.Kesinlikle talisman.Cako67 arkadaşın dediği gibi herkes satmak için araç alıyor.

Chöm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beyler 160 beygir olanı için niyetlendim fakat yakıtının diğer modellere oranla yüksek olacağı söylendi. Performans videolarına bakınca arabanın çok iyi olduğunu gördüm. şu sitede bir inceleme denk geldim. https://www.otomobiltest.com/2018-renault-talisman-fiyat-listesi-yakit-tuketimi-ozellikleri/ acaba söylenilenler ne kadar doğru? yakıt konusunda 1.6 dci motor beni üzermi? Bir alt sınıfta olan yeni megane çok dikkatimi çekti. İkisi arasında fiyat farkına hak ediyor mu sizce talisman ?

Ben Talisman 160BG 'lik olanı kullanıyorum ve bence yakıt tütekitimi de çok uygun. Sizin beklenti tüketim değeriniz nedir, aslında bu beklentinize göre bizim yorum yapmamız daha uygun olacak. Çünkü değerler kişilerin beklentilerine göre ÜZER yada ÜZMEZ