Renault Yetkili Servis Önerileri...

KURT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Afyon : Oto gül

istanbul 4.levent: Güçlü oto

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbul ACAR RENAULT. Yıllardır her marka her türlü araç kullandım, bu işletme kadar etik çalışan, güler yüzlü hizmet veren başka bir yetkili servis ile karşılaşmadım. Çözüm odaklı, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyorlar. Çözümcül insanlar. İstediğiniz her an herhangi bir yetkili ile kolayca görüşebiliyorsunuz. İstanbul'da oturan arkadaşlara tavsiye ederim...

34MST

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu servis işi biraz şans işi.. Geçen ay Mahmutbey Çetaş' a gittim. Profesyonellik sıfır. Müşteri memnuniyeti sıfır. Araçtan şikayetiniz var mı diye sormayı bırakın siz ustanın peşinde koşup şu şikayetim var bakarmısınız diye yalvarıyorsunuz. Servis sonrası araç temizleme diye bir şey yok. Çetaş' a gideceğinize sanayide ustaya götürün daha iyi.

RENCAP

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Acıbadem Kemal Tepretoğullarını öneriyorum.
40 senelik Saha deneyimli ve Uluslararası deneyimli Yüksek mühendisim, araç teknolojisinede hakim bir kullanıcıyım.
Birçok Renault Servisi ile muhatap oldum.
Renault MAIS Bursa ile de tanışmışlığım vardır.
Merkez MAIS ne ise bence Kemal Tepretoğullarıda aynı kurumsal kalite ve yetenekte.
CO-TECH leri çok iyi eğitimli , Servis Md ve yardımcıları ve diğer kadro on numara.
Parça değişimlerinde RENAULT prosedürlerine en küçük detaya harfiyen uyumlular. Başka bir serviste başıma gelen bir olayın çözümünde bizzatyakından şahit oldum.
Bilinçli müşteri iseniz sözünüzü saygı ile dinliyorlar .
Fiyat konusunda elbette özel servisten farklılar , ancak günümüzün elektronik kontrollu araçlarını Alaydan yetişmiş ustalara bırakmaya gerek yok, teknik ayrıntılara önem veren ve takılan bir kişi olarak RENAULT MAIS yetkiili servise gitmeli derim , hata olursada muhatabınız kurumsal kimlikte ve teknoljisini Nissan ve Mrcedes gibi devlerle paylaşan bir firma olacaktır.