RFC Sticker Şablonu İsteyenler

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Ufak bir tavsiye ve isteğim olabilir mi? Sadece "RFC" şeklinde daha küçük boyutlarda bir logo da tasarlansa hoş olmaz mı acaba? Sticker bastırmayı çok istiyorum ama bu şeklinin camda çok büyük duracağını düşünüyorum.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Ufak bir tavsiye ve isteğim olabilir mi? Sadece "RFC" şeklinde daha küçük boyutlarda bir logo da tasarlansa hoş olmaz mı acaba? Sticker bastırmayı çok istiyorum ama bu şeklinin camda çok büyük duracağını düşünüyorum.
Üzerinde adres yazması gerekiyor Hatice,Megane'dan daha küçük araçlarda bile stickerımız çok hoş duruyor...:eyv

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki adres, RFC nin hemen altında daha ufak bir şekilde olsa da mı olmaz? :D

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Aracınızda gayet güzel duracağına eminim bastırırken turuncu yerine istediğiniz bir renkte seçebilirsiniz

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
1.5 senedir aynı şablonu kullanıyoruz,ileride belki dediğin gibi bir çalışma yapabiliriz...:eyv

Aracınızda gayet güzel duracağına eminim bastırırken turuncu yerine istediğiniz bir renkte seçebilirsiniz

Peki bu konuda bir çalışma yaptırıp, size bir öneri ile gelirsem kabul olma olasılığı var mıdır? :)

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın

cReaSe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şahsen ben görmek isterim abi senin gibi bir tasarımcının yaptığı logoyu istersen mailde atabilirsin abi gokalpersoz@gmail.com

Arkadaşlar çok üzgünüm uzun zamandır giremedim.Ortaya laf atmış kaçmış gibi de oldum.Buradan paylaşayım da beğenen olur olmaz.Uzun zaman önce aklıma esip yaptığım logolar.Biraz öteki rfc'lerle ortak noktamız olsun istedim.Basit anlaşılır.Herkes bir baksın en azından.
@Gökalp:Bu arada çok iltifat etmişsin sağol. Utandım.
renaultfanclub.jpg

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
3.çalışmanın Renault yazısı beyaz olsa süper olurmuş,camlarda veya kaporta aksamında rahat okunur,küçük yazılılar ve çizgi şeklinde olanlar silerken çıkabilir,emeğine sağlık kardeşim...:eyv

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi çok uzak kaldın görüşemiyoruz artık arayı baya açtın :)
ben beğendim şahsen abi Türkiye eklemesi iyi olmuş sonuçta renault maisin destekledigi bir forumuz artık ama türkiye yazısı ince kalmıs folyo kesimde sıkıtı oluyor ince yazılar biliyorsun emeğine sağlık bence bir kaç revizyonla olabilir derim ben değişiklik her zaman iyidir ;)