RFC Sticker Şablonu İsteyenler

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Ellerinize sağlık çok güzel olmuş ama adres yazmıyor:confused:

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

cReaSe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mustafa Abi Hatice Hanım değerli arkadaşlar :)

Son haline getirdim varsa dikkatinizi çeken herhangi bir nokta konuşalım..

renaultfanclub_single.jpg

1.logoda renault amblem altı bayrağımız 2.logoda Türkiye kırmızı 3. de bir arkadaş sadece RFC yazsa demişti.Başım üstüne onu da koydum.Değerli eleştirileriniz beklerim

@Gökalp: Gökalp'cim cama yapışacak şeyler için folyo sağlıklı değil, ters yapışkanlı naylon etiket üzerine dijitalle basılırsa daha sağlıklı olur.Renault logosunun orijnal parlaklığıyla durması burda çok önemli.Hem de kalitesi bozulmaz.

Son düzenleme:

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Emeğine sağlık kardeşim,ilerleyen zaman için bu çalışmalarını mutlaka değerlendireceğiz...:eyv

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mustafa Abi Hatice Hanım değerli arkadaşlar :)

Son haline getirdim varsa dikkatinizi çeken herhangi bir nokta konuşalım..

renaultfanclub_single.jpg

1.logoda renault amblem altı bayrağımız 2.logoda Türkiye kırmızı 3. de bir arkadaş sadece RFC yazsa demişti.Başım üstüne onu da koydum.Değerli eleştirileriniz beklerim

@Gökalp: Gökalp'cim cama yapışacak şeyler için folyo sağlıklı değil, ters yapışkanlı naylon etiket üzerine dijitalle basılırsa daha sağlıklı olur.Renault logosunun orijnal parlaklığıyla durması burda çok önemli.Hem de kalitesi bozulmaz.
Eline saglık coreldrive kullanıyor reklam tabelacılar.. .cdr uzantılı yuklersen daha guzel olur ugrasmadan basılabilir..

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi ellerine sağlık çok başarılı olmuş sen baskı olarak düşünmüşsün o istediğin gibi olur ince yazılarda sorun çıkmaz ben folyo kesim olarak düşünmüştüm.

@Gökhan42 kardesim bunlar reklamcıda yapılmaz serigraf yada digital baskı seffaf sticker basılması gerekir her reklamcı yapamaz bunu yani herkesde bu baskı makinası olmayabilir.

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Digital baskı olacak zaten folyo olmaz bu çizim ve 3-5 tane basmazlar en az 50 adet isterler, bizim reklamcıya gidince soracam bakalım kaça gelir tanesi...

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne şekilde temin edebiliriz bu stickerları?

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
o zaman Forum olarak bi ankete verelim bunları en cok oy alan en cok begenilen secilsin ve forumda kullanılsın..