RFC Stickerlı bu F7R Forumdan mı?

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nette genelde bakarım sürekli ilanlara nele girmiş çıkmış bu denk geldi bugun.. bu kmde bi f7r ilk defa grüyorum baktım rfc stickerda war araçta bilenler wardır herhalde forumdan hakketen bu kadar temizmi bu ara.. içten resimleride yok gerci ama.epey diri duruyo fiyatta epey war..
Renault Megane 2.0 Coupe 1998 Model 21.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Lacivert renk - 120320748

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben tanımıyorum

memo_16

Bilgi Girilmemiş
dün akşam sahibi ilanı paylaşıp duruyodu ama 50 mesaj altında olduğu için siliniyordu forum kuralları gereği, fakat daha net fotoları olsaymış yani iç mekan ve gün ışığı ile birlikte olan fotolar olsa ne olduğunu dahada iyi anlayabilirdik, fakat araç gerçektende 63 binde ise ve hiç bir sıkıntısı yoksa harika bişey bu :eyv

19bao07

Bilgi Girilmemiş
2-3 gun once foruma da yazmıstı orj 63binde aracım satılık dıye..sahıbınden satılıklarda sanırım..ama kımdır bilmiyorum bende

tUGRULL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet anladım smdi forumda üye ozaman msj sayısı az oldugundan konu acamadı belkide...ama hakketen böyle bi kmde orjinal f7r olcak böyle ilan hazırlamazdım yazmıssın 21bin fln ama gösterişi yok ilanın..cok daha güzel ve dobra resimler cekilebilirdi...içi dış motor şöyle.. dur bakalım cıkar forumdaysa.. bu fiyata bizim milletimiz biraz zor alır bunu ama hakkıdır çünkü 2001 kasa 106gti lar oluyo bu km.lerde adamlar yazıyo 20-21 ve cok rahat satıyolar yada hondalar apaçi gibi yazıyolar bu rakamları satıyolar arkadas.. şu coupelerin fiyatlarını cekemedik bu rakamlara halbukide ne pejosu ne hondası coupelerdeki renaultlardaki teknoloji ve donanım hiç birinde yok... o yüzden bu araç sahibinin bu fiyatı yazması cok hoşuma gitti ki bende yarın öbürdün satacagım zaman F7Rımı gayet dobra bi rakam yazıcam ;)

memo_16

Bilgi Girilmemiş
evet anladım smdi forumda üye ozaman msj sayısı az oldugundan konu acamadı belkide...ama hakketen böyle bi kmde orjinal f7r olcak böyle ilan hazırlamazdım yazmıssın 21bin fln ama gösterişi yok ilanın..cok daha güzel ve dobra resimler cekilebilirdi...içi dış motor şöyle.. dur bakalım cıkar forumdaysa.. bu fiyata bizim milletimiz biraz zor alır bunu ama hakkıdır çünkü 2001 kasa 106gti lar oluyo bu km.lerde adamlar yazıyo 20-21 ve cok rahat satıyolar yada hondalar apaçi gibi yazıyolar bu rakamları satıyolar arkadas.. şu coupelerin fiyatlarını cekemedik bu rakamlara halbukide ne pejosu ne hondası coupelerdeki renaultlardaki teknoloji ve donanım hiç birinde yok... o yüzden bu araç sahibinin bu fiyatı yazması cok hoşuma gitti ki bende yarın öbürdün satacagım zaman F7Rımı gayet dobra bi rakam yazıcam ;)
F7R satılır mı ya :D para bende olacak 1 dk durmam şunuda alırım :D

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnsan satmak istese arabasını gerçekten ve tertemizse neden gecenin köründe fotoğraf çekerki anlamıyorum

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

tUGRULL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnsan satmak istese arabasını gerçekten ve tertemizse neden gecenin köründe fotoğraf çekerki anlamıyorum

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

walla sende cok iyi ni noktaya degindin ben diyom bi eksiklik war bu ilanda iç acıcı degil haklısın hep karanlık gece...bu kmde f7r TR de tek ise bu ilanla olmaz bu iş.aynen insan kuşkulanıyo belkide km geri cekildi bu cok basit bi iş cunku bende yarın gideyim 90-100bin yapayım kmyi zaten arabamın boyası tertemiz komple boyattım arkadas keyiften kmde bu :D

tUGRULL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu arada adamın diger ilanlarındada güzel ilginc şeyler war mrk edip baktım coupeyle ilgili bişey warmı diye cenker

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
MEsajları ben kaldırdım Forum kuralları gereği :polis artı 1 kere değil 3 kere aaynı seyi yazmıs 3 ayrı konuda ....