RFC Stickerlı bu F7R Forumdan mı?

purmol

Bilgi Girilmemiş
Eğer düşündüğüm araçsa. Bu araba 56 bin de 11.750 civarına satıldı . Ve boya var araçta . Sticker işi de hakanbalkaya nın coupe den görüp yaptırmış olabilir .

hilmii_

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bahsettiğiniz araç benim işim dolayısı ile şehir dışında çok olduğum için forma çok fazla takılamıyorum dolayısıyla mesajda atamıyorum ondan mesaj sayım az .Araca gelincede telefonumda olan resimleri bunlardı bende şu an öylesıne koydum istanbula gider gitmez gündüz resimleri içi motoru çekilecektir.aracın km si orjinal bazi arkadaslar yazmış düşürüldü felan alakası yok araç orjınal 63000 de hatta tam 63 de olmadı yanı 62 küsürde değişeni vuruğu kırığı yok motorla hiç oynanmamış full orjinal çalışmayan hiç bir aksamı yok aracım bu şekilde daha detaylı bilgi istiyen arkadaslar için 0534 724 54 08

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı satışlar kardeş.. biz aracın kmsi düşürülmüş demedikki sen yanlış okuyup anlamışsın..hatta paylaştıkki bu araba temiz bakın görün diye sana iylik yapmış oldum..sonra ortaya araba hakkında fikirler sunuldu ve genel olarakta her goren iyimiş temizmiş dedi yani... ama şu war zaten haksızmıyız bu kmde bi f7r war ortada ve cekilmiş olan resimlere arabanın sergilendigi ilana bak... yani sakın yanlıs anlama ona yakısmadıgı icin dedim öyle insanlar herşeyi düşünür işte bak al örnegi burda bile neler yazıldı.biri cıkar der gece resim cekilmiş der ki çokta haklı nasılki araba alacagımız zaman asla aksam karanlıgında bakılmaz deriz bakmazyız, biri der yaw km düşürülür ne war bundan kolayı.... sen bi an önce güncelle ilanı bomba gibi resimler cek.millet ne ilanlar yapıyo ne arabalara...yani sözün özü budur işte :)
walla benimde f7rım war cokmu cok memnunum maşallah allah nazarlardan korusun başka hiçbirindede gözüm yok...
Umarım olmaz ,ama eger olurda satmam gerekirse ozaman ilanımı gören eminim defalarca acıp bakarlar :D heleki bu kmde bi araba olunca
:deli

Son düzenleme:

hilmii_

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eyvallah dedıgım gıbı ınsallah hafta bası istanbula aracımın yanına gıdıcem o zaman zaten hemen yeni fotolar gelecek teşşekkür ederım düşüncelerin içinde çok can yakan araç bunlar :D

tUGRULL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yeni ilan ve resimler kıyak olmuş ;) maşallah diyelim tekrardan ve ilana bi güncel çekeyim ;) warmı arayan isteyen ? satıp ne alıcaksın bu arada? f7r kadar özel bi araba zor ya başka bu tarz bu modellerde yok böyle bi deli makina.sen nasıl kıyıyosun heleki bu kmde tertemiz şıkır şıkır ..

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arabayı ilk sahibi olan bayandan (bir ara galeriden ilan verilmişti takasla vermiş olaiblir) alacaktım 14.000 tl vermiştim kabul etmemişti. Sonra ilan kalktı gidip sarıyı aldım. 2 gün sonra cillop gibi fotolarla galeriden satışa çıktığında 13500 idi fiyatı kaçırdığıma üzüldüm. İlk sahibindeyken sağında solunda ezikler vardı güzelce komple boyası cilası yapılmış pırıl pırıl olmuştu ve km si orjinaldir 56.000 lerde filandı satıldığında. Hatta yanılmıyorsam plaka 33 idi o zaman :) Döşemeleri vs zaten çiçek gibiydi aracın. Nasip değilmiş alamadım o zaman.

tUGRULL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
walla Gökhancım o fiyatlara tam alıncak makinaymış...gercekten cok iyi bi f7r alacak olan kişi umarım kıymetini bilir umarım bizim gbi sevdalısı birine gider... ki bu fiyatla öyle gözüküyo zaten...gelgelim fiyat cok diyeceğiz evet ama niye cunku bir türlü şu güzelim Coupelerin fiyatlarını yükseltemedik hee 2001 coupelerin fiyatları biraz yukseli 16-17leri görüyo artık Bursada öyle yani... bence bu rakam aralıklarında olmalı 16dan düşük olmamalı teneke Hondalara adamlar 22 cekmiş ya 99 model bide bi özellik bişey yok bi dijital aksam olarak minik dijital saati war birde güvenlik paketi war deyip duruyolar nedir anlamadım..bizim araçlardaki teknoloji ve güzelliğe göre bu paralar yapmalı zaten megane coupeler...heleki f7r lar cok özel bi motora sahip ve geri kalan tüm donanım özelliklere sahip full+full araçlar....
o yüzden bu ilanı cok sevdim ben yükseltcez coupelere değer katıcaz...

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
İDE 16-17 ediyorsa etmesi de lazım. Tek kaybı motor hacmi vergisi vs. Çoğu kafadan çok yakar der ama insanların beynindeki o algıyı değiştiremiyoruz. Ben çok iddia ettim 1.6 motorlu bir araç gelsin aynı anda benzin alıp aynı hızda peş peşe gidelim ben daha az yakarım diye.

hilmii_

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kusura bakmayın epeydır sehır dısındaydım tekrar yenı geldım eyvallah tesekkur ederım guzel dusuncelerın için aracı satarsam mınıbüs almayı düşünüyorum bakalım artık aslında bı dusuncelerım var eger olursa satmaktak vaz gecerek alıcam mınıbus bunlada oynarım chıp felan bakalım artk