RFC'ın Google'dan Silinmesi Hakkında Önemli Açıklama...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Aşağıdaki resimde yazan iptal edildi yazısı bizim olayı farkedip Google'dan talep edilen sitemizin kaldırma işleminin iptal edilmesidir.
18.10.2012 tarihinde sitemiz Google aramalarında çıkmamaya başlamıştır ve açıklamadan göreceğiniz üzere bunu sadece site sahibi olarak kendisini Google'a kaydettiren kişi yapabilir (Eski Adminimiz),takdir sizlerindir...

google.jpg

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
40 yıl düşünsem aklıma gelmez siteyi googledan kaldırmak alla allaaaa olaya bak..

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunu yapan kişi kim merak ettim çünkü anlayamadım... :D

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mustafa Abi tam düşündüğümüz gibi. Arkadaşlarda başka bir müdahale var mı onun için araştırıyorlardı. Sorun çözülmüş

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Mustafa Abi tam düşündüğümüz gibi. Arkadaşlarda başka bir müdahale var mı onun için araştırıyorlardı. Sorun çözülmüş
Bilişim suçları maddelerinde bu arkadaşı şikayet edebileceğimiz bir husus varmı kardeşim,IP adresi vs illaki kayıt olmuştur Google'da...

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gereken herşey yapılsın ve bundan sonraki siteye yapılan tüm müdahalelerde bilişim suçlarına dilekçe verilip emeklerimizin korunması sağlanmalı... Emeğimize sağlık...

AlpAlp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben burayı google dan buldum ama buradaki muhabbeti sevgiyi googleda da arasanız bulamazsınız o yüzden her ne olursa olsun rfc aklımızda kayıtlı zaten bir iki ay nete vakit ayıramasam bile ilk fırsatta rfc yazıp girmişim demekki google sadece buldurur ama devamlılığı site sahibi ve sakinleri yapar. Geçmiş Olsun Mustafa abi, rfc ailesi olarak nice güzel günlere diyelim...

ilhan*

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 haftadır bilgisayarım arızalıydı yapıldı geldi rfc yi sık kullanılanlara kaydedecektimki o gün farkettim googleda çıkmadığını şaşırdım bizim rfc google aramalarında ilk sırada gelirdi hep.birde googlda o gün yaptığım aramada renault **** diye bir site çıktı ben sitenin adı değişti sandım başta ya sonra bizim site olmadığını farkettim ve kendim adresi yazarak kaydettim. o eski arkadaş siteden uzaklaştığında gerçekten üzülmüştüm bu ailede böle bişey olmasına ama boşaymış üzülmem haketmiş uzaklaştırılmayı yaptığı çok büyük terbiyesizlik kişiliğini tamamlayamamak bu olsa gerek...! renault **** kimin sitesidir peki bizimle bi alakası varmı sanki bizden aynı rumuzlu kişiler vardı orda

Son düzenleme: