Roadfox'un 2 t.l'lik Keyfi :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Bunaldım sıcak vs şöyle bir asfaltalara yapışalım oradanda sahile iner serinlerim dedim amanın makina leş to leşşş style:cool:Çektim hemen o-pet'e 1 tl köpük 1 tl su pırıldattım biraz canavarı:aytuğO da serinledi bende:eyvBirde cüzdanı evde unutmasaydım tam olacaktı sahil keyfimiz yarıda kaldı kader işteıslık

r388q.jpg

e içeriyide unutmamak lazım:)

r388v.jpg

r3895.jpg

r389c.jpg

r388c.jpg

oh be dünya varmış:eyv

roadfox​

mayhem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:) araba yıkamayı seviyorum... bende yarın motoru yıkatacağım. arabamın motorundan enteresan sesler gelmeye başladım canım sıkıldı biraz. birde benim usta bu ara çok yoğun izmirde güvenebileceğim, birazda halden anlayan bir usta bulamadım

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Hiç tavsiye etmem motoru kendiniz temizleyin bence....

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Mis gibi olmuş...:eyv

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş

flashs94

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ooohhhh tertemiz :)

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunaldım sıcak vs şöyle bir asfaltalara yapışalım oradanda sahile iner serinlerim dedim amanın makina leş to leşşş style:cool:Çektim hemen o-pet'e 1 tl köpük 1 tl su pırıldattım biraz canavarı:aytuğO da serinledi bende:eyvBirde cüzdanı evde unutmasaydım tam olacaktı sahil keyfimiz yarıda kaldı kader işteıslık

r388q.jpg

e içeriyide unutmamak lazım:)

r388v.jpg

r3895.jpg

r389c.jpg

r388c.jpg

oh be dünya varmış:eyv

roadfox​

eline koluna sağlık abi.benzinliklerin o köpüklerini biraz bekletince bende iz yapıyor ya sendede oldu mu.

ardadrmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:) araba yıkamayı seviyorum... bende yarın motoru yıkatacağım. arabamın motorundan enteresan sesler gelmeye başladım canım sıkıldı biraz. birde benim usta bu ara çok yoğun izmirde güvenebileceğim, birazda halden anlayan bir usta bulamadım

bende tavsıye etmıyorum bı ara yıkatmıstım ve 1 saat arabanın calısmasını bekledım.su kaçırdılar.eger ki yıkatcaksanız işini iyi yapan kişilere yaptırın:eyv

ardadrmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Yoo bugüne kadar hiç olmadı?
3 gün önce gittim bp ye çektim köpüğe işte sıktım heryerine tam tazyikli suyu alıcaktım ki benden çnce baska bı adam davrandı 5 dakıka kopuk ustunde bekledı.adam ısını bıtırdgınde ben aldım ve yıkama bıttıgınde izler oluştu çok garip.pasta cila şart oldu bana:eyv