Roadfox'un 2 t.l'lik Keyfi :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
3 gün önce gittim bp ye çektim köpüğe işte sıktım heryerine tam tazyikli suyu alıcaktım ki benden çnce baska bı adam davrandı 5 dakıka kopuk ustunde bekledı.adam ısını bıtırdgınde ben aldım ve yıkama bıttıgınde izler oluştu çok garip.pasta cila şart oldu bana:eyv

Vayyy adi herif vayy e bi alo deseydin hallederdik kardeş:cool:hehe

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Fluanceci diye ses çıkarmadım yoksa karışırdı ortalıkhehe

reno'cu reno'nun dostudur tabii:tonyde bu dost sana niye kazık atmış onu çözemedimhehesen ver bakiim şunun plakasını fena kafaya taktım:cool:

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sen işini bilirsin abi Ellerine sağlık :)

mayhem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Hiç tavsiye etmem motoru kendiniz temizleyin bence....

abi benim aracın hiç motoru temizlenmemiş :) pek benim becerebileceğim bişey değildi. bu gün motoru yıkattım. pırıl pırıl oldu. Yıkattıktan sonra bir problem olmadı olmadı a birkaç gündür motorun çalışmasında bişi var. rölantiyi düşürdüm ondan mı acaba? araba sarsıntılı çalışıyor. kayışın oradan bir yerden 2000 - 3000 devirden sonra bir ses geliyor. uğultu gibi... bir de benzinde yine çalışmıyor. ya benzin bitti ya da depodaki pislik biyerleri tıkadık :D

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
​İşi bilen bilinçli bir yerde yaptırmışsın temizliği o zaman güle güle kirlet ne diyeyim:)benzin otomatiğine baktırdınmı?

mayhem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​İşi bilen bilinçli bir yerde yaptırmışsın temizliği o zaman güle güle kirlet ne diyeyim:)benzin otomatiğine baktırdınmı?

saol abi :) benzin otomatiğinde falan sıkıntı yoktu. ben ilk defa benzinle çalıştırıyordum arabayı :) yarın benzin alayım bi daha deneyim. olmadı sanayii yolları taştan :)