Rölanti sorunu:(

hüseyinuğur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ARKADAŞLAR İYİ AKŞAMLAR.
YAKLAŞIK 10 GÜNDÜR ROLANTİ YÜKSELME PROBLEMİ YAŞIYORUM.NORMALDE 500 DE İKEN 1500 E KADAR ÇIKIYOR 10 GÜNDÜR.SANKİ BİRİ GAZA BASIYORMUŞ GİBİ SES ÇIKIYOR.YOLDA GİDERKENDE GAZDAN AYAĞIMI ÇEKTİĞİMDE ARAÇ FRENE BASILIYORMUŞ GİBİ YAVAŞLIYOR
DÜN LPG USTAMA GİTTİM.DEVİR SABİT DEĞİL BOĞAZ KELEBEĞİNİ TEMİZLET DEDİ.BOĞAZ KELEBEĞİNİ TEMİZLETTİN.HAVA FİLTRENİ DEĞİŞTİRDİM.AZ ÖNCE İŞTEN GELDİM ARACI PARKEDERKEN DEVİR 2000 DE İDİ VE MOTORDA TİTREME VARDI.iYİ CE SOĞUMAYA BAŞLADIM ARAÇDAN:berbat

hüseyinuğur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rolanti sorunu...:(

ARKADAŞLAR İYİ AKŞAMLAR.
ARACIM SCENİC 1.YAKLAŞIK 10 GÜNDÜR ROLANTİ YÜKSELME PROBLEMİ YAŞIYORUM.NORMALDE 500 DE İKEN 1500 E KADAR ÇIKIYOR 10 GÜNDÜR.SANKİ BİRİ GAZA BASIYORMUŞ GİBİ SES ÇIKIYOR.YOLDA GİDERKENDE GAZDAN AYAĞIMI ÇEKTİĞİMDE ARAÇ FRENE BASILIYORMUŞ GİBİ YAVAŞLIYOR
DÜN LPG USTAMA GİTTİM.DEVİR SABİT DEĞİL BOĞAZ KELEBEĞİNİ TEMİZLET DEDİ.BOĞAZ KELEBEĞİNİ TEMİZLETTİN.HAVA FİLTRENİ DEĞİŞTİRDİM.AZ ÖNCE İŞTEN GELDİM ARACI PARKEDERKEN DEVİR 2000 DE İDİ VE MOTORDA TİTREME VARDI.iYİ CE SOĞUMAYA BAŞLADIM ARAÇDAN:asabi

cobrasnake

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
rölanti ayarlayıcısı gibi birşey vardı ona baktırdınız mı?

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İki farklı yere konu açtınız.... Mod arkadaşlar konuları birleştirelim lütfen....

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Rölanti valfine baktırdınmı ?

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rolanti valfinde sıkıntı olabilir. Ayrıca lpg ayarlarında olabilir. Emme manifoldundan veya gaz kelebeğinden hava alıyor olabilir.

hüseyinuğur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok baktırmadım.Lpg ustası direk boğaz söyleyince onu temizlettim.

hüseyinuğur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
lpg ustam boğazı demizlet dedi.kurumlar vardı.Onları temizlettim.

meric87

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
rolanti ayarlayıcısından yapabilir benimde megane 1 ile başıma geldi böyle bir olay fakat benim usta enjeksiyon beynini çıkarttı bi 10-15 dakika bekledik böyle kendini resetliyor beyin dedi sonra taktık normale döndü araç bilgilerinize.iyi forumlar...

SİNYALCİ58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Enjeksiyon beyni nedir