Rolantide Gelen Kulak Boğucu Ses..

Emrebali05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reno grubundan neredeyse hatta 1.5dci (k9k)'da hepsinde var. Malesef tamirci olarak benim aracımda'da var
benim aracımda da çok hafif var o titreme ancak 1 yaşında şirket aracı kullandım kango 1.5ti o da onda herhangi bi titreme yoktu sorun bence motor kulaklarından eskidikçe titremeye sebep oluyor

ofarukturgut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçen hafta tesadüf olarak servise bi yakınımız geldi symbol joy 2016 araç 1.5dci kilometresi 6bin ve motor sağ kulakta problem vardı servisten garantiden değiştirmemişler bizimkide uğraşmamış acar'dan almış bi kulak gelmiş. Taktık kulağı vibrasyon yine var araçta diğer kulaklar pudralı ve sağlam. Ben çekiyor olabilirim abi o zaman bozukları :D

benim aracımda da çok hafif var o titreme ancak 1 yaşında şirket aracı kullandım kango 1.5ti o da onda herhangi bi titreme yoktu sorun bence motor kulaklarından eskidikçe titremeye sebep oluyor

Emrebali05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçen hafta tesadüf olarak servise bi yakınımız geldi symbol joy 2016 araç 1.5dci kilometresi 6bin ve motor sağ kulakta problem vardı servisten garantiden değiştirmemişler bizimkide uğraşmamış acar'dan almış bi kulak gelmiş. Taktık kulağı vibrasyon yine var araçta diğer kulaklar pudralı ve sağlam. Ben çekiyor olabilirim abi o zaman bozukları :D

meslekten dolayı çekiyor olabilirsin :D

Emrecaglar99

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba araçta titremede var yakıt geri donus hortumunun sesı nasıl bır ses bılmıyorum ama araçta garıp bı ses var belkı o yakıt gerı donus hortumudur. benım dedıgım olay ise gaza basınca araba rahatlıyor dizel motorun sesını alıyorum ama devır alta ındıgınde ve rolantıye geldıgınde tekrar aşırı tıtreme yapıyor başka bır araçta başıma gelmıstı motor kulakları dedıler bende mantıken motor kulagıdır dıye dusunuyorum. ayrıca araç 139xxx kılometrede aldıgımda agır bakımlarının yapıldıgını soyledıler triger degıstırmedım benım bıldıgım 80bınde bır degısıyor ben aldıgımda 123xxx kılometredeydı