Ruzgar sesi aynadan geliyor internette yazilanlara inanma dendi

archon

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni bir kullaniciyim acikcasi burada ruzgar sesi problemini okuyana kadar hic dikkatimi cekmemisti :) sonra burada okuyunca bir denedim gercekten 120 ye falan gelince bir ses oluyor. Bugun renault mais bogazicine gittim istinyeye ustabasi denilen zat bakalim dedi gec dedim sen kullan..bir 110 bastik yaklasik 10 saniye sonra bana denilen;
Internette yazilana inanma bu ses ruzgarin aynaya carpan sesi.. eski cliolar gibi bunlarin cami ince ve ayna buyuk olunca bu sesi aliyorsun dendi.. acaba bu tarz bir cevap alan oldumu baska ?

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
110 120 deki ses zaten problem değilki o normal zaten rüzgar sesi. anormal olan 90 da 100 de giderken gelen ıslık sesi rüzgar değil ıslık sesi!

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Böyle ustalar MAİS'e olan güveni sarsıyor...!

archon

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
110 120 deki ses zaten problem değilki o normal zaten rüzgar sesi. anormal olan 90 da 100 de giderken gelen ıslık sesi rüzgar değil ıslık sesi!

Anladım hocam bırde boyle denecegım ama bana ruzgar sesı gıbı gelmedı..inşallah dediğiniz gibidir..

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni bir kullaniciyim acikcasi burada ruzgar sesi problemini okuyana kadar hic dikkatimi cekmemisti :) sonra burada okuyunca bir denedim gercekten 120 ye falan gelince bir ses oluyor. Bugun renault mais bogazicine gittim istinyeye ustabasi denilen zat bakalim dedi gec dedim sen kullan..bir 110 bastik yaklasik 10 saniye sonra bana denilen;
Internette yazilana inanma bu ses ruzgarin aynaya carpan sesi.. eski cliolar gibi bunlarin cami ince ve ayna buyuk olunca bu sesi aliyorsun dendi.. acaba bu tarz bir cevap alan oldumu baska ?

Bir daha giderseniz o ustaya 2 soru sorun
1) Kelebek cam çıtasına içeriden elle bastırınca ses neden kesiliyor?
2) Bursa Maiste garanti kapsamında 1999 kodlu ön cam ses kesme kiti adlı parça neden takılıyormuş?

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

emruhu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bana da aynı cevap verildi. Servisten aradılar memnunmusunuz diye hayır dedim. Bir sürü şikayetle gittim. Hiçbirini düzeltemediler. Üstüne üslik bir de abi senin balataların zamanı gelmiş diye onu değiştirip parayı kaptılar.