Rüzgar Sesine Yeni Çözüm

ozgurkuvars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Söylediğiniz gibi araya ince karton bir malzeme kesip üzerine bant sardım. Şu an için problem çözülmüş gibi görünüyor. En fazla 100-110 km'de deneme şansım oldu. Hafta sonu şehir dışına çıkacağım. Deneyimlerimi paylaşırım.

Çözülmesine sevindim, ben yaklaşık 130dan sonra duyuyorum sesi. Sanırım fitil ince geliyor bu şekilde kalınlaştırınca cama tam baskı yapıyor. Tabi bir tahmin

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu rüzgar sesi sorununa gıcık oluyorum .sorunum kelebek cami cıtasından gelen işlik sesi değil.her yönden gelen sanki cam aralıkmış gibi gelen dalgalı rüzgar sesi.hatta çoğu zaman tık oldu 4 cami da kapalı olduğu halde kapatma tuşuna basıyom aralık sanıp.nedendir çözemedim.kapı ayarı da bir garip bu araçların, kilidin girdiği dilden ayar yapılamıyor, vida delikleri dar oynama imkanı vermiyor zaten vida dipleri de konik sıkınca eski yerine dönüyor dil.

ozgurkuvars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu rüzgar sesi sorununa gıcık oluyorum .sorunum kelebek cami cıtasından gelen işlik sesi değil.her yönden gelen sanki cam aralıkmış gibi gelen dalgalı rüzgar sesi.hatta çoğu zaman tık oldu 4 cami da kapalı olduğu halde kapatma tuşuna basıyom aralık sanıp.nedendir çözemedim.kapı ayarı da bir garip bu araçların, kilidin girdiği dilden ayar yapılamıyor, vida delikleri dar oynama imkanı vermiyor zaten vida dipleri de konik sıkınca eski yerine dönüyor dil.

Bu sorun maalesef rüzgar sürtünme katsayısı alakalı durum, aracımızın değeri 32. Ne yapsakta rüzgar sürtünme sesi hep olacak. Gerçekten araçtan soğutuyor, hele ki uzun yolda. Bu ses artıyor diye hızlanmıyorum bile bazen.

quartal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çözülmesine sevindim, ben yaklaşık 130dan sonra duyuyorum sesi. Sanırım fitil ince geliyor bu şekilde kalınlaştırınca cama tam baskı yapıyor. Tabi bir tahmin

Hafta sonu da şehir dışına çıktım 130-140'lara kadar denedim ses filan kalmamış, tekrar teşekkür ederim :):eyv

ozgurkuvars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hafta sonu da şehir dışına çıktım 130-140'lara kadar denedim ses filan kalmamış, tekrar teşekkür ederim :):eyv

Rica ederim, böyle can sıkıcı bir durumdan kurtulmak mutluluk verici😉

AST

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Slm arkadaşlar aynı sorunu bende sıkça yaşadım çözümü mahkemede buldum rüzgar sesinden ötürü davayı kazandım yargıtay kararı onadı icraya verdim kıymet değer tespiti yapıldı herzamanki gibi itiraz ettiler önümüzdeki haftayada haciz e gidecem değerli arkadaşlara emsal teşkil edecek ilam kararı mevcuttur sorunu mahkemede kökünden çözmek daha mantıklı

quartal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Slm arkadaşlar aynı sorunu bende sıkça yaşadım çözümü mahkemede buldum rüzgar sesinden ötürü davayı kazandım yargıtay kararı onadı icraya verdim kıymet değer tespiti yapıldı herzamanki gibi itiraz ettiler önümüzdeki haftayada haciz e gidecem değerli arkadaşlara emsal teşkil edecek ilam kararı mevcuttur sorunu mahkemede kökünden çözmek daha mantıklı

Aracınız garanti kapsamında mıydı?

AST

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet saygılı arkadaşım garanti kapsamında idi garantikapsamında olan araçlara emsal teşkil edecek yargıtay ilam kararı mevcuttur onanmış ben 4 yıl sonunda bu kararı alabildim uzatmalarının nedeni ise diğer araçların garantisini bitirmek için ne kadar itiraz hakları var ise kullanmaktadır lar burdan tavsiyem garantisi devam eden araçlar hiç vakit kaybetmeden emsal rapor ile başvursunlar tüketici mahkemesine