Sanzimanda 1-2 geçiş de sıkıntılar

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün sordum guncelleme yapiyrlarms sadece onun için 400 TL artı KDV ama baskı balata tanıtımında aracin baskı balatasi bitmisse yurumezmis oda 10 bin lira masraf cikartrms

Hangi sehirdesiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

blueparadise

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün sordum guncelleme yapiyrlarms sadece onun için 400 TL artı KDV ama baskı balata tanıtımında aracin baskı balatasi bitmisse yurumezmis oda 10 bin lira masraf cikartrms

10000 tl iyimser rakam içini açıncaişler değişiyor.keçelerden ,dişliden ,vites ayırma çatallarından ,yağından ,işçilik derken fiyat uçuyor

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
baskı balata değişsecekti sadece şanzımanda ama içi açılınca usta saymaya başladı tansiyonum yükseldi :)

Bu tip islemler genel olarak ustanın veya servisin vicdanına kalmış artık diyorum çünkü kimse ne parcanin işlevini ne de parça da sorun olup olmadığını bilmemekle beraber ustaya ister istemez güvenmek durumunda kalarak tamam abi yapalım modunda oluyor mecburen.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fatih renault

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben Renault yedek parça satışı yapıyorum EDC ile sorunu olanlar varsa Renault servisinden tanıdık arkadaşlar var yardımcı olabiliriz.yani cotech var.

fatih renault

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben yedek parça satışı yapıyorum size yardımcı olabilir im.

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba degerli dostlar, bu yaz basinda cok severek kullandigim 2014 1.5dci touch plus fluenci mi satip fb7 kasa 2014 model otomatik honda civic aldim..Uzun bir zaman burada guzel paylasimlarda bulunduk karsilikli..
Yeni aracimda da eski aracimda da sevdigim ozellikler farkli farkli.. Herkes kendine iyi baksin.Flu gunler dilerim :)

44mamo44

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Malesef korktuğum başıma geldi araç dün iki defa vites kutusu hararet vites kutusunu kontrol yazısı verdi kafayı yiyecem şimdi sanayiye gidyrm bakalm ne dyecklrr