Scenic 2 Navigasyon yeri

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba , Bilindiği gibi I.ci ve II.ci kasa sceniclerde Orijinal navigasyon maalesef Türkiye ye satışı yapılmamıştır. Sadece yurtdışında opsiyon satışı yapılmıştır. Bir ara yurtdışından çıkma parçalarla aracıma orijinal navigasyonlu dijital ekran yapmayı düşündüm ciddi ciddi. fakat maliyet oldukça çoktu. sadece ebayda çıkma navigasyonlu dijital ekrana 400£ fiyat istendi. sadece ekranlada yetmiyor. Navigasyonlu Renault mp3 , ara kablolar , gps anten ve kabloları v.s yaklaşık 1000£ civarında bir meblağ. ayrıyeten gelen haritalar hep Avrupa yüklü. Türkiye yok. baktım olacak gibi değil bende alternatif işlere yöneldim. İlk aldığım 2004 scenic 2.0 privilege aracımda direksiyon büyük boşluk arkasında kalan kısma sünger kesip böyle kullanmıştım. zaman geçtikçe bu sünger hoş görünmedi ve kısma reklam / panocularda dekota denen yumuşak siyah plastik ile bir aparat uydurdum. bu aparatın alt yüzeyine de çift yüzlü bant ile ön konsola sabitledim. kablosunu ise vites konsolundan kenarları gizleyip dolanarak yapmıştım. soran arkadaşlar var. bu yüzden beğeninize sunuyorum. işte resimler

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Scenic sevgisi navigasyonada yansıdı. Navigasyondaki aracımda gümüş gri Scenic 2 . MALİYET : 5-10 tl . *reklamcılarda dekota denen plastik siyah parça * yapıştırıcı yada silikon yapıştırıcı , * çiftyüzlü mümkünse geniş bant. * navigasyonunuzun oturduğu kısım ; zaten satın aldığınız navigasyon cihazı beraber kutusunda gelir. enerji ise vites konsol sağ yan alttaki çakmaklıktan alınıp direksiyon üst kısım boşluktan çekilir (direksiyon ayarı en dışa kendinize doğru çekilip ; kablo boşluğa çektikten sonra tekrar direksiyon istenilen ayara getirilir. ) HEPSİ BU KADAR.