Seat İbiza SporTourer 1.2 lt TSI 105 hp DSG, nasıldır görüşleriniz?

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi bir araç ama bakımları renaulta göre biraz yüksek

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
İkinci Elde Cok Deger Kaybina Ugrayan Bir Marka Seat Onun Disinda Reno Dacia Gibi Vw Seat Densede Oyle Degil Malzeme Ve İscilik Kalitesi Servis Vs Olayinda Altea XL Vardi Vaktiyle Ordan Biliyorum

firehunter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eski Seatcılardan Kerem abi ses ver. Sen ne dersin günceli

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çıkabilirseniz biraz daha 1.0 ecoboost u tercih edin derim. Yakıt tüketimi olarak 1.2 tsi lardan daha az yakıyor. Emin olabilirsiniz.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
çıkabilirseniz biraz daha 1.0 ecoboost u tercih edin derim. Yakıt tüketimi olarak 1.2 tsi lardan daha az yakıyor. Emin olabilirsiniz.

Sana Guvenip Kilitledim Kafayi Focusa Egemen Ya Nasip

purmol

Bilgi Girilmemiş
Geniş araç istiyorsanız yakıtı da az olsun diyorsanız Nissan Note a bakın derim. Onun haricinde sw diyorsanız clio 4 derim .

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2011 focus geldi. partikül filtresi yüzünden yetkili servis 5000 lira masraf çıkarmış. partikülü iptal edip aracın chiptuningini + beyinden DPF partikül iptalini yaptım. 110luk araç çok açmamama rağmen 145 hp güç verdi. 3ncü viteste yükleninca saran bir araca kavuşup ve ömür boyu birdaha partikül arızası çıkmayacağını öğrenen müşteri dile benden ne dilersen dedi.

focusu bu işlemden sonra bende çok sevdim. kısık ayarla bile tahminimden fazla güç aldı ve partikül iptali ile birlikte çok seri bir araç oldu. yakıt tüketimide kaydadeğer oranda tasarruflu.

ford düşünenlere bende tavsiye ederim. özellikle dizelleri 1.6 dizel 110luklarını çok seviyorum. 4-5 tane focus 110luk tecrübem hep güzel sonuçlandı.

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[MENTION=706]GokhanRS[/MENTION] denicem bir dizel focus ayarlasana gökhan :) ama chipsiz olsun hehe hatta chiplide olabilir ama kısık olsun :D:D
@ApSUVaî başkan gelince istanbula deneriz :Dhttp://www.renaultfanclub.com/member.php?u=99

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nedense bilmiyorum fakat şu Seat'a hiç ısınamıyorum, çok itici geliyor.