Seat İbiza SporTourer 1.2 lt TSI 105 hp DSG, nasıldır görüşleriniz?

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
istanbula yolun düştüğünde ayarlarım egemen. eğlencesine deneriz bir.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
YAKIT TÜKETİMİ
Şehir İçi (lt / 100 km) 7.0
Şehir Dışı (lt / 100 km) 4.4
Ortalama (lt / 100 km) 5.3

normal kullanımda benzinde bu değerleri tutturduğu söyleniyor. şehiriçi 7 x 4.60= 32.2/100= 0,322 kuruş gerçekten doğruysa, dizelin kahrını çekmekten iyidir gibime geliyor.

Valla bizde eski kasası var muhteremin:aytuğha bide otomatik.Fena makina değil ama benzin içmeyi pek seviyor kendileri:aytuğ birde yedek parçaya düştünmü başaranlar'da kıvran dur:aytuğbu yeni çıkanlar nasıldır çok iyi bilmemekle beraber yedek parça ve yakıt anlamında epey bir düşün derim;)

firehunter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla bizde eski kasası var muhteremin:aytuğha bide otomatik.Fena makina değil ama benzin içmeyi pek seviyor kendileri:aytuğ birde yedek parçaya düştünmü başaranlar'da kıvran dur:aytuğbu yeni çıkanlar nasıldır çok iyi bilmemekle beraber yedek parça ve yakıt anlamında epey bir düşün derim;)

Valla abi, bu arabanın station wagon + 7 ileri otomatik + vergi avantajı + motor hacmine göre emsallerinden daha performanslı oluşu ilgimi çok çekti. Sümbülün orasını burasını yamamaktan sıkıldım. Düşünüp taşınıp ince eleyip sık dokuyup karar vereceğim yukarıda saydığım benzer özelliklerde bi araba için bu olur başka biri olur hayırlısı bakalım

yusuf_1977

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim önceki aracım izmirdeki lk yeni kasa ibzalardandı. 0 km aldım 3 sene sorunsuz kullandım .on numara araç tavsiye ederim.