Serçe Sarayi Bu Aksam Başliyoor

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
hepinize tesekkurler.. ee yorum yapan olmamis hic ne diyorsunuz lutfen acik olun ne dusunuyorsaniz soyleyin :)

nilemec

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Normal şartlar altında dizi izlemeye pek vakit olmuyor ama dün akşam biraz rahatsızlanıp dinlenince diziyi tesadüfen baştan sona izleme imkanım oldu. Güzel bir mahalle dizisi olmuş ve beğendim sanırım haftayada izlerim ancak filmin başroldeki kadın oyuncusu Songül Öden felaket zayıflamış bir kuru kafa kalmış ve göze hitap etmiyor söyleyin azıcık şişmanlasın :) Serçenin abisini oynayan esmer adamın tecrübesiz ve bedava oynadığı çok belli onuda mümkünse tecrübeli bir oyuncu ile değiştirin zira başroldeki kadının abisi neticede ama senaryo icabı silik ve ezik bir tipleme o nedenle para ödemeye gerek yok diyorsanız onu bilemem :) Ayrıca o kaynana ile berberi bana versinler birbirine çarpayım o derece sinirlendim içime bir yumru oturdu kısaca işin özü yüreğime dokunmuş tüm ekibi tebrik ederim :)

nilemec

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Unutmadan Ramazanada iki çift laf ederdim amma rahmetli işte :) şimdi arkasından konuşmayayım :)))

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Normal şartlar altında dizi izlemeye pek vakit olmuyor ama dün akşam biraz rahatsızlanıp dinlenince diziyi tesadüfen baştan sona izleme imkanım oldu.
Geçmiş olsun, dün gece diziyi izleyememiştim sayende izlemiş kadar oldum... :)

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Annemin bütün gün arkadaşlarına haber saldım Yalova'dan diziyue tam destek bro merak etme :D

nilemec

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun, dün gece diziyi izleyememiştim sayende izlemiş kadar oldum... :)

Teşekkür ederim USTAM :) Malum kadınlar günde 20.000 erkekler 7.000 kelime kullanınca diziyi toparlayıp anlatabilmek çok zor olmuyor :)

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Burağım ben dükkanda biraz başına baktım sonra eve geçtim, Kayınvalide bizde ısrar ettim ama onlar başka bir diziyi seyrediyorlarmış kabul görmedi. Sana söz, yemin ederim ki dükkanda tivibu var dizinin kaydını getirir seyrederim bugün. Reytingci abilerine söyle beni de listelerine eklesin.:kahve

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir

safak07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
SERÇE'ye hep destek tam destek Antalya dan merak etme kardeşim gerekli yerlere haber salındı...:eyv