Serçe Sarayi Bu Aksam Başliyoor

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Ustam eşim yanımda hepinize çok selamları var. Harıl harıl dizel araç arıyor. Reno olması için ikna ettim bakalım kısmet bende aracımı satmaya dün akşam kesin karar verdim belki satar eşimle birlikte biraz daha üst segment dizel araç alabiliriz yada daha makul rakamlarla bireysel davranabiliriz çocukların okul saatleri eşime uymuyor çünkü iş başa düşebilir kısaca bizde işler biraz karışık oğlan 5.sınıfa başlayacak okul değişikliği bize ev taşıttırabilir okul dibinden ev bulursak benim araca ihtiyacım kalmaz bla bla bla yazarken yoruldum :) Bakalım kısmet :)
Hayırlısı olsun diyelim, Allah gönlünüze göre versin... :)

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Serçe Sarayı 3,Bölümü ile bu aksam saat 20:00'da Star'da :D :D :D neee Ramazan mııııı ee hadi bakalım :D

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Sen ciddi ciddi reklam yapıyon hee kardeşim seni bandırılmamış bir bandırma vapuruna az kaldı patrondan prim mi alıyon ne :))

Hiç bu noktadan düşünmedim olayı ha :D :D :D

hiç bir maddi çıkarım olmamasına ramen haklısın sanırım Abi :D :D :D gerç, dizi izlenirse şirkete para gelir para gelirse benim maaş yatar hatta zam alırım dolaylı yollar ile bağlantısı var ama amacım reklam değil :D :D arkadaşlar bu mikemmel diziden faydalansın istedim :D

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Hiç bu noktadan düşünmedim olayı ha :D :D :D

hiç bir maddi çıkarım olmamasına ramen haklısın sanırım Abi :D :D :D gerç, dizi izlenirse şirkete para gelir para gelirse benim maaş yatar hatta zam alırım dolaylı yollar ile bağlantısı var ama amacım reklam değil :D :D arkadaşlar bu mikemmel diziden faydalansın istedim :D

Sadece duygusal diyorsun yani. Kamu supotu...:eyv

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
SAYIN ROOT ADMİNİM ssayın karahan beye iletirmisiniz beni zan altında bırakmasın

Ben onu Yalova'da paketleyeceğim zaten. Gene bana oynuyor bu aralar..:cool:

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Hahaha ben senin yanındayım abim allah ne verdiyse kaçariz merak etme :)))

Samsung Edge ile gonderildi