Serhan Çelik'den Symbol ile Türbe önünde manevra teknikleri...:)

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Serhan abi ordan daha çabuk çıkardım ben :D

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Ben daha hızlı çıkardım iddia ediyorum :D
Acelem Yoktu Sonuçta Symbolümü Seviyorum
Bu videodan anladığımız kadarıyla eğer bir gün türbeye gidersek (inşallah yakın zamanda gideriz) Mustafa abinin görüş açısındaysak manevraya dikkat edicez arabaya binmeye dikkat edecez kısacası karşımızda Mustafa abi varsa pür dikkat olacağız... :) bu arada Serhan bey gayet güzel manevra yapmış ....
Kesinlikle Dikkat Etmek Gerekiyor Teşekkürler
Serhan abi ordan daha çabuk çıkardım ben :D
DK Symbolüme Zarar Vermemek Adına Ağır Ağır Takıldım Acelemde Yoktu :)

Görkem

Bilgi Girilmemiş
2 tane R5 çıkartır sonra hareket olsun diye tekrar yerine sokarım hehe

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Demek ki aracını seven her insan biraz zaman kaybedebiliyor böyle park giriş*çıkışlarında içim rahatladı biraz :eyv Sabırlı şoförmüş Serhan Çelik, çoğu burnunu daldırıp ileriye bakmadan sonra yolda inatlaşıyor.

Şöförlüğüme Güvenmesem Çıkarım Demem Demiştim Abi :D hehe

Direksiyon İki Elle Çevirilir Diye Öğrettiler

Tır Kullanırım Tır :D :D

Direksiyon hakkındaki yorumları okumadan önce ben de garipsemiştim itiraf etmek gerekirse, hani ben acemi halde bile daha kolay topluyorum ilginç diyordum ki, meğer farklıymış sizinki. :D

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu videodan anladığımız kadarıyla eğer bir gün türbeye gidersek (inşallah yakın zamanda gideriz) Mustafa abinin görüş açısındaysak manevraya dikkat edicez arabaya binmeye dikkat edecez kısacası karşımızda Mustafa abi varsa pür dikkat olacağız... :) bu arada Serhan bey gayet güzel manevra yapmış ....

Ben gittiğimde ruhu bile duymamıştı :)

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Demek ki aracını seven her insan biraz zaman kaybedebiliyor böyle park giriş*çıkışlarında içim rahatladı biraz :eyv Sabırlı şoförmüş Serhan Çelik, çoğu burnunu daldırıp ileriye bakmadan sonra yolda inatlaşıyor.

Öyle Sabırsızlardan Değilimdir Ama Nadiren Çileden Çıkabiliyorum İstanbul Trafiğinde Çileden Çıkmamak Bazen Elde Değil Sonuçta Symbolümü Seviyorum

Direksiyon hakkındaki yorumları okumadan önce ben de garipsemiştim itiraf etmek gerekirse, hani ben acemi halde bile daha kolay topluyorum ilginç diyordum ki, meğer farklıymış sizinki. :D
Elektirik Destekli Direksiyonlar Bir Anda Dönüyor Manevralar Daha Kolay Oluyor Bizim Tarz Direksiyonlar Bazen Zorluyor
Ben gittiğimde ruhu bile duymamıştı :)

Bu Söylediğine Pişman Olma Sonra Sedat Birdaha Yolun Düşer Falan Serhan Demedi Deme :D

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

valla hocam USTA Baba Türbesi'nin önü normalde Serhan Çelik'in gittiği yönde tek yön ;) karşısından gelenler ters yönden geliyor yani, inatlaşmakta yüzde yüz haklı :eyv şu videoyu izleyince Serhan'ın ZeN Kangoo'yu TUG Kangoo'ya Yanaştıramamasının videosunu neden çekmediğime üzüldüm doğrusu hehe

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
valla hocam USTA Baba Türbesi'nin önü normalde Serhan Çelik'in gittiği yönde tek yön ;) karşısından gelenler ters yönden geliyor yani, inatlaşmakta yüzde yüz haklı :eyv şu videoyu izleyince Serhan'ın ZeN Kangoo'yu TUG Kangoo'ya Yanaştıramamasının videosunu neden çekmediğime üzüldüm doğrusu hehe

Yav Dur Sende Karıştırma Ortalığı hehe Symbolden Sonra Kangoo Sürmek Kolay Değil Kanka İlk Zorlanıcaz Ama Alışırım Böyle Kangoo Sürmeye Devam Edersem Ara Ara Kangooda Ders Ver Sen Bana :)

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yav Dur Sende Karıştırma Ortalığı hehe Symbolden Sonra Kangoo Sürmek Kolay Değil Kanka İlk Zorlanıcaz Ama Alışırım Böyle Kangoo Sürmeye Devam Edersem Ara Ara Kangooda Ders Ver Sen Bana :)

Yahu agacım sen de her şeye bi bahane buluyosun :D Ben iki manevrada yanaştım senin üç manevrada yanaşman lazımdı en fazla hehe Yok efendim emniyet kemerinin sesi başını şişirmiş de, kadın dırdırından betermiş de, teybi neden susturuyormuş da, gemi kullanıyormuşsun gibiymiş de hehe yahu relax ol biraz :eyv