Serhan Çelik'den Symbol ile Türbe önünde manevra teknikleri...:)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Serhan bu ne hal hehe

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Videomu Ablam Cama Yapıştırma Tavayı Kap Gel Bir Çay Demleriz Yeriz Sonra Tavayla Kafama Bir İki Vurun Bence Daha Güzel Olur hehe

Şikayetim Var Cümle Yasaktan Dil Dursa Hakim Bey Eyvah hehe hehe hehe

Yapma Ablam Acı Bana Ben Kemer Takıyorum Alıştım Vahap Bu Gün Söylemeden Taktım Mesela Alışıyorum Yani :)
inşallah alışıyorsundur değil alışmışsındır diyorum :D tek temennim takmadığın günler kabusun olsun o ses:D

-Bu fotoğrafı Çiğdem Hoca'ya yollayacağım.
-Çiğdem hoca kim yaaaa?

Sent from my çokacaipbiAndroidcihaz

hmmm demek öyle :loll clio 34 diyecektin tabii ya da pasaklının sahibi desen daha iyi anlardı o anda hehe
hehe hehe hehe Olum Afyonu Patlamamış Adam Öyle Saçmalar hehe hehe hehe

@clio_34 Çiğdem Abla Bahsi Geçen Konu Bu Linkte

http://www.renaultfanclub.com/renau...bet/59134-bask-n-basan-nd-r-serhan-celik.html

bakıyorum hımm

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
inşallah alışıyorsundur değil alışmışsındır diyorum :D tek temennim takmadığın günler kabusun olsun o ses:D

hmmm demek öyle :loll clio 34 diyecektin tabii ya da pasaklının sahibi desen daha iyi anlardı o anda hehe

bakıyorum hımm

Alıştım Alıştım Bu Gün 2 Km Lik Yola Giderken Bile Taktım O Kemeri O Ses Nasıl İşlediyse Beynime Ablacığım Şimdi Uyku Sersemiydim Bir Anda Vahap Ve Yiğitalpi Gözümü Açar Açmaz Karşımda Görünce Şok Oldum Zati Birde Bir Anda Çiğdem Hoca Diyince Çıkaramadım hehe hehe