Servis aracımı Liften Düşürdü..!

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yapacak birşey yok, bu durumlarla uğraşmak hic kolay değil. Belki arkadaşımızdan kafasından silmek için kısa yoldan bitsin istemiştir. Yaşamayan bilmez tam bela durumlar

HTC One X+ cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olmus bir kaza. Arkadasta kendince dogru olani yapmis. Artik uzerinde konusmanin bir anlami kalmadi. Daha fazla bu konuyu uzatmassak arkadasin canida sikilmaz.

Basima geleni anlatayim. Aracim iki aylikti. Park etmis icinde esimi bekliyordum. Aramda 10 mt mesafe olan park halindeki kamyon birden geri geri gelmeye basladi. Ben araci calistirip geri kacana kadar kamyon benim kaputuma cikti. 1850 tl.masraf. iki far, kaput, on logo ve panjur degisti. Karsi tarafin trafik sigortasindan karsilandi. Ama aracimin orjinalligi gitti. Ne olacakti simdi? Ben adama bana yeni arabami al diyecektim. Tamam servis yapmis arkadasin hasarini. Ama aradaki farki verip yeni araba almak veya araci orada birakip hakkini mahkemede aramak ne kadar mantikli? O mahkeme ne kadar surer bi fikrimiz varmi? Kisiye gore degisir tabi ama ben olsamda ugrasmazdim. O kadar sure aracsiz kalmak isime gelmez.

kesinlikle katılıyorum. super bir yorum.
bencede huzurunu , zamanını bozmaya değmez.
daha iyilerini alırsın inşallah ileride.
millet ne arabalara biniyor imkansızlıktan. arabayı altından yapmıyorlarki, elbet bozulacak, eskiyeyecek, yamulacak..
her an herşey olabilir. en kötüsü böyle olsun.
bence doğru olanı yaptınız. fazla takmaya değmez...

deathrider

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olmus bir kaza. Arkadasta kendince dogru olani yapmis. Artik uzerinde konusmanin bir anlami kalmadi. Daha fazla bu konuyu uzatmassak arkadasin canida sikilmaz.

Basima geleni anlatayim. Aracim iki aylikti. Park etmis icinde esimi bekliyordum. Aramda 10 mt mesafe olan park halindeki kamyon birden geri geri gelmeye basladi. Ben araci calistirip geri kacana kadar kamyon benim kaputuma cikti. 1850 tl.masraf. iki far, kaput, on logo ve panjur degisti. Karsi tarafin trafik sigortasindan karsilandi. Ama aracimin orjinalligi gitti. Ne olacakti simdi? Ben adama bana yeni arabami al diyecektim. Tamam servis yapmis arkadasin hasarini. Ama aradaki farki verip yeni araba almak veya araci orada birakip hakkini mahkemede aramak ne kadar mantikli? O mahkeme ne kadar surer bi fikrimiz varmi? Kisiye gore degisir tabi ama ben olsamda ugrasmazdim. O kadar sure aracsiz kalmak isime gelmez.
Birçok lişi size hak vermiş..
Eskiden öyleydi..
Ama imdi uğrasmak isterseniz..
Değer kaybı için dava açabilrisiniz ve kaybınızı karşılayabilrisiniz..

cupido

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yani servis haklı ölemi siz güvenilir olsun diye servise veriyorsunuz dışarda yaptırsaydınız hem daha ucuz olur hem böle bi sorunla karşılaşırsanız kızmazdınız yani ner farkı var Renault servisin dışardaki tamirciden