Servis aracımı Liften Düşürdü..!

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ha bir de şimdi aklıma geldi.
onlar görünen kısmı. görünmeyen kısımlarıda olabilir.
torpido, hava yastığı direksiyon döneri vs.. onları da kontrol et.

hanniball

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun

Yusuf Ünsal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş Olsun :( Aracınız Değer Kaybı Yaşıyacaktır. Bence Yeni Araç İsteyin

drmgedikbas

Mete Gedikbaş
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tüm sayfaları okudum ama şahsi görüşüm bi arkadaşın da dediği gibi yeni araç vermeyecekleri yönünde ama çeşitli fikirler içinden bana en mantıklı geleni aracınızı değer kaybını size yansıtmadan üstüne indirimle yenisiyle değiştirmeniz. araçla insan içine bir kere soğukluk girdiği zaman daha tat vermiyor.

mesela benim capturdan ses geliyor ve inanın bana şu an aracı sürerken hiç keyif almıyorum imkanım olsa değiştirecektim ama değiştiremiyorum en az 1 yıl içinde halbuki ne hevesle almıştım :(

clio4sporttourer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracımı servise bıraktım arkadaşlar herhangi bir form imzalamadım. bana 2013 fluence verdiler şimdilik Konuştuğumuz gibi belirttiğim detayları tamir edip düzeltecekler. onun haricinde artı olarak ben 2 yıllık herşey dahil bakım kuponu ve araca orjinal cam filmi takılmasını talep ettim işin garibi hiç itiraz etmeden kabul ettiler :) şimdi;

ya itiraz edecek yüz bulamadılar
ya da mutluluktan havaya uçup hiç seslerini çıkarmamayı tercih ettiler. :) hafiften bi boşluğa düştüm ama hayırlısı artık daha bu saatten sonra yapacak bir şey de yok

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
​Hayırlısı olsun kardeşim,2 yıl bakım ve cam filmi onlar için lütuf olmuş,nesine itiraz edecekler...

Numb7

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracımı servise bıraktım arkadaşlar herhangi bir form imzalamadım. bana 2013 fluence verdiler şimdilik Konuştuğumuz gibi belirttiğim detayları tamir edip düzeltecekler. onun haricinde artı olarak ben 2 yıllık herşey dahil bakım kuponu ve araca orjinal cam filmi takılmasını talep ettim işin garibi hiç itiraz etmeden kabul ettiler :) şimdi;

ya itiraz edecek yüz bulamadılar
ya da mutluluktan havaya uçup hiç seslerini çıkarmamayı tercih ettiler. :) hafiften bi boşluğa düştüm ama hayırlısı artık daha bu saatten sonra yapacak bir şey de yok

Yeni araç verme ihtimalleri çok düşüktü zaten sizin için iyi olmuş. Kendi hataları olduğu için ve bakım masrafları işçilik ağırlıklı olduğu için sesini çıkarmamıştır kimse. Seninde onlarında işi görülür.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yani bencede. yeni araç vermezlerdi. bence de iyi olmuş, 2 değil de 3 yıl olsaydı daha iyiydi. misal :2 triger değişimi yaptırırdın.

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlısı olsun kardeşim çok şükür servis hatasını kabul etmiş bu arada fluence da iyi araçtır :)) kısa bir süreliğine olsada seni yormaz ıslık

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 bakım + cam filmi nedirki maliyeti bile çok çok az onlar için.. cam filmini götürüp dışarıda 50tl lik film çektirip getirirler.. bakım desen yağ yağ filtresi hava filtresi 200-300 tl eder onlara..