Servis

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
terbiyesizlikten başka bişi değil bence üstüne git olayın

MaYuCeL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim 2012 yeni kangoo chromline aracım var. oturduğum yerdeki il ve ilçelerinde ki servisler benim aracıma bakmak istemiyor resmen bana patronları benim tesislerim de bu aracı görmek istemiyorum dedi. böyle bir lüksü varmı bakmak zorunda değilmi? bu yüzden aracımı bile satmak istedim. morelim bozuldu. ne dersiniz?

Ben inşaat sektöründe çalışıyorum. Bizde çözümler problemlerin niteliğine ve problem çıkaran kişinin kişiliğine göre değişir.
Konudan anladığım kadarı ile senin problemin basit haysiyetsizlik, problemi çıkaran kişi ise ş...fsiz, bu durumda çözümleme yapınca tek bir sonuç çıkıyor.
Sen gerekli şikayetini yap, işin hallolsun, sonra üstünden biraz zaman geçince servisin showroom girişindeki camların hepsini indir... Ne demek tehdit felan, hangi devirde yaşıyoruz. ayıp vallahi ayıp.

utku

Utku GÜLOĞLU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Büyük terbiyesizlik yapmışlar, arkadaşlar söylenmesi gereken şeyleri söylemişler zaten, sadece cam indirme kısmına katılmıyorumhımm Sen gerekli yerlere başvurunu yap, sorun hallolacaktır. Sonra da aracının tadını çıkar kardeşim:eyv

MaYuCeL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende katılmıyorum ama insanı zorla katıyorlar. :)

svsdeniz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilginiz ve önerileriniz için teşekkürler. gereken şikayetimi yapacağım.

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı satmak bence gereksiz bence siz gerekli şikayetinizi yapın ondan sonra onlar düşünsün ne olacağını..

MeganeSport

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence çok cddi bi konu kesinlikle maise bildir ve şikayetinin arkasında dur. o adamın çokbaşı ağrır uğraşsın dursun sonra

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
taşrada-anadoluda böyle, sonradan görme pinti-kazıkçı servıs çok, kendi bayısınden araba almaya zorlamak için böyle cinslikler yapıyorlar... tatlı-yuksek kazanç peşinde kurnazlar bunlar... ucuz satan bayinin satış kotası-primi yuksek, ucuz satabılıyor, cinslerın ise prım-kota düşük, bazıları da kasten indirimsiz satıyor, sadece kendi bayısı var sanıyor... iş ters gidincede böyle saçmalıklar yapıyorlar... bunların kurumsal-ticari kültürleri ve ahlakları zayıftır zaten... adam-bayı yokluğunda o bölgede a.çelebi oluyorlar mecburen... her yerde var böle hırslı canbazlar... şikayetini yap, bekle... tehdit felan varsa da savcılığa dilekçe ver her ıhtımale karşı... (olayı anlatıp, pasif tehdit aldığını, bilgi için şikayet ettiğini belirt, onlarında haberi olunbca zaten, geri çekılırler, bişi olursa ılk sorumlu onlar olacaktır zaten...) hayırlısı olsun, önce maısı dene, sonra bayinin tavırları değerlendir, ona göre işi buyutursun... emnıyettende amir sınıfından bır tanıdık bul, olayı anlat... onlar da bayının kulağına uflerler... böyle artislik olmaz yani.... parayla dayı olmuş adamlar... işler karışırsa onlarda zarar görürü, akıllı adamlarsa olayı geri çekerler zaten... hayırlısı, kolay gele, geçmiş olsun... :cool: hayatın değişik olayları malesef...:berbat

Son düzenleme:

serhat.er

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabayı satmakta neymiş ya ben olsm karıştırırım ortalığı valla :) zaten benim arabada da tiz yokmuş geçen atakanla buluşunca farkettik görüntüde araba full ama 2 kuruşluk tiz yok arabada gitcem servise bakalım ne söyleyecekler...

svsdeniz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
önerilerin için teşekkürler.