Servis

svsdeniz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar. şikayetimi edeli 1 haftayı geçti . telofon ile arayıp sordum araştıyoruz dediler sana geri dönüş yapacağız dediler. arayan soran yok. sizce mais ne zaman döner bana?

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaç gün sürer bilinmez ama mais muhakkak sizi arar.

mstshn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
böyle bi saçmalık yok hem siz iyilik yapıp aracınızı gösterin sanki mecburmuşsunuz gibi hemde böyle bir muamaele...!!şikayete devam..

mstshn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ama şunu söyleyeyim mesut beyinde söylediği gibi size muhakkak dönüş yaparlar,canınızı sıkmayın..

Rangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçti. aracımı ben başka bir yerden aldım. kango yıldız mavi rengi de ellerinde yotu bana müşterisini göndermiş. ben de aracımı gösterdim. bakan kişi de nereden aldığımı kaça aldığımı sordu ben de müşteriye söyledim. müşteri de bayiye gidince benim ona söylediklerimi anlatmış. arada 3.000 tl fark vardı. yoksa bende onlardan alacaktım aracımı. patron ları dahil müdürleri de beni arayarak neden söyledin diye kızdılar. aramızda böyle birşey geçti.

Hocam kızdılar ne demek ya. Onlar kim ki telefon açıp sana laf söylüyorlar... Bunun gibi müdür ve patronları elden geçirmek lazım :)

svsdeniz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bilmiyorum mais bana hala dönmedi telofonlada aradım mail de attım. nasıl iştir nasıl bir kurum çözemedim. bu kadar ilgisiz kalınırmı bu duruma arayıp dönmediler.

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
mais ana sayfaya şikayet olduysa, dönerler... servis farklı bazı şeyler yazmışsa dönmeye bilirler... (kullanıcı hatası, kasıt-kötü kullanım, garanti ihlali, vb...):berbat

ayrıca, şikayet-bildirim şekli (net-objektif-kibar-etkili) de geri dönüşlerde önemlidir... :cool:

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şu işlem numarasıyla talebiniz incelemede diye söylenmişse, sana geri dönüş yapıp sonuç hakkında bilgi vermeleri gerekiyor. Dilerseniz tekrar arayıp kararlı bir tutum içinde olduğunuzu hissettirin.