Servise goturdugunuz arcinizin basina bu ola gelse ne yapardiniz?

hotlevel

Yunus BAHÇIVAN , Clio 4 - 4884,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracin henuz 2 aylik 3500 km de frenlerle ilgili sorunun vardi ve servisin yolunu tuttum.Bilgisayara baglamislar ve sonuc bu sekilde.Bunu yapmasi icin bi adamin dusman olarak gormesi lazim kii o bile olmaz :/
mGRd40.jpg

fblorenzo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hangi hanzo yapmiski bunu çoluk cocuk mu çalıştırıyor bunlar

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Geçmiş olsun, bunu gösterdiniz mi? servis müdürüne. Hemen işlem başlatsaydınız.:(

hotlevel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yasi kucuk de degildi ama nasi yaptiysa sastim kaldim acmaya calismamis resmen kanirtmis.Once ustteki kucuk kapagi zorlamis sanirim orasi bos cikinca alti zorlamis dengesiz :/

Abi cok tesekkur ederim atolye sefine gosterdim once kapkta var sandik yeni kapak getirtmek istedi ama sonrasinda sabit yerlerde se yaralanmalar oldugunu gordugumde kendisi de bakti ve ruhsat fotokopimi alip sase uzerinden konsol siparisi vericez dediler calisanlarinin hatasi oldugu icin degistiricekler ama umarim yerine oturur fabrika uretim hali gibi yoksa icime sinmez feci moral bozuldu o adami da arabanin yanina yaklastirtmam kesinlikle.Siparis dedikleri icin sikayet etmedim bakalim sikinti olursa mais e kadar tasirim konuyu ilk kez boyle bi olayla karsilasiyorum ve aractan soguttular resmen :(

haydangeliphuyagidenyolcu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi bu servis elemanları hakikaten beter ya. Bende arac 2500 kmdeyken ruzgar sesi olayi icin goturmustum, aksam arabayi almak icin gittim gerizekalinin çömezin teki sol arka kapiyi duvara surtmus araci servis rampasindan cikartirken. Neyseki kucuktu hemen hallettiler bayada yalakalik cektiler. Guleryuz eyvallah var ama servis personellerinin bi cogu vasat. Hepsinde boyle.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Yasi kucuk de degildi ama nasi yaptiysa sastim kaldim acmaya calismamis resmen kanirtmis.Once ustteki kucuk kapagi zorlamis sanirim orasi bos cikinca alti zorlamis dengesiz :/

Abi cok tesekkur ederim atolye sefine gosterdim once kapkta var sandik yeni kapak getirtmek istedi ama sonrasinda sabit yerlerde se yaralanmalar oldugunu gordugumde kendisi de bakti ve ruhsat fotokopimi alip sase uzerinden konsol siparisi vericez dediler calisanlarinin hatasi oldugu icin degistiricekler ama umarim yerine oturur fabrika uretim hali gibi yoksa icime sinmez feci moral bozuldu o adami da arabanin yanina yaklastirtmam kesinlikle.Siparis dedikleri icin sikayet etmedim bakalim sikinti olursa mais e kadar tasirim konuyu ilk kez boyle bi olayla karsilasiyorum ve aractan soguttular resmen :(

Allah beterinden korusun kollasın. Neyse ki zararınızı telefi edeceklermiş.:eyv

SedatBnd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu ayılığı yapan hangi servis acaba ? Paylaşırsanız bizde gideceğimiz varsa da gitmeyiz.

hotlevel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah beterinden korusun kollasın. Neyse ki zararınızı telefi edeceklermiş.:eyv

Abi umarım çözücekler kafama fena takıldı.Yalnız anlamadığım Renault servislerinden iş emri açmamak için ayrı çaba sarfediyolar sanki frenden gelen ses için ABS sorunu olabilir dediler ve çözemediler bugün tekrar inceleyecekler Abi iş emri dedim önce sorunu bulalım dediler ve aracın kaydı yok şuan.Konsol değişimi için de herhangi bir belge vermediler söz ile parçayı getirtip takıcaz dediler.Başıma dert olmasın bu nasıl yapmam uygun olur?Bugün tekrar servise gidicem frendeki ses için ona göre yol izlerim

hotlevel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu ayılığı yapan hangi servis acaba ? Paylaşırsanız bizde gideceğimiz varsa da gitmeyiz.

Hocam birinin ayıbı için tamamıyla servisi kötülemek doğru olmaz sanırım ama servis bu ayıbı düzeltmez ve sorun çıkartırsa zaten ilan ederim foruma şimdilik beklemedeyim

hotlevel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam geçmiş olsun Fluence sahibi bi arkadaşımın başına da geldi arabayı sürtmüşler rutuşlayıp vermişler ve özür dilemişler.İstemeden olabilir ama çok dikkatli olmaları gerekir, bu benim olayımda dikkatsizliği geçtim kasıt var gibi sanki 13-14 yaşındaki çocuğa söylesen o bile bu şekilde yapmaz aklım almıyo yani.Para kazanmak çok zor binbir zorlukla bişeyler sahibi olmaya çalışıyoruz ben şuan işten yazıyorum mesela gecenin 2 sinde işe geliyorum aracın borcunu ödemeye çalışıyorum, gözüm gibi bakıyorum ama adamlar senden benden rahatlar umurlarında değil :asabi

Abi bu servis elemanları hakikaten beter ya. Bende arac 2500 kmdeyken ruzgar sesi olayi icin goturmustum, aksam arabayi almak icin gittim gerizekalinin çömezin teki sol arka kapiyi duvara surtmus araci servis rampasindan cikartirken. Neyseki kucuktu hemen hallettiler bayada yalakalik cektiler. Guleryuz eyvallah var ama servis personellerinin bi cogu vasat. Hepsinde boyle.